Neler Yeni

Sokak kedisinin sorunu ve kısırlaştırma hakkında

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Berke
Okulumuzda her zaman baktığımız güzel bir erkek kedi var bu aralar kızgınlıkta normal çok şişman ama kiloda verdi kızgınlık nedeniyle. Yüzünde de bazı yaralar gördük aşağıya fotoğrafı ekliyorum.

İki sorum olucak öncelikle bu yaralar ciddi bişey mi bana uyuz vb olabilir gibi geldi.

İkincisi İzmir belediyesini arasak kısırlaştırıp geri aldıkları yere bırakırlar mı çünkü orda herkes ona bakıyor besliyor. Barınağa veya başka bir yere bırakmasınlar.

Ekler

• IMG_20240305_153203.jpg
    IMG_20240305_153203.jpg
    2.4 MB · Hit: 23
  • IMG_20240305_153157.jpg
    IMG_20240305_153157.jpg
    3.1 MB · Hit: 21

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Hocam barınak ve kısırlaştırma hakkında bir şey diyemem ama o kulağının oradaki yara bir hastalığın belirtisi olabilir. Benim kediminde başına benzer bir şey gelmişti mantar diye bir hastalığa yakalanmıştı bulaşıcıydı. Bu kedideki ona benzemiyor ama siz yinede bir veterinere gösterebilme şansınız varsa gösterin. Tabii bu söylediğim şey bir ihtimal buradaki kimse kesin bir şey söyleyemez. En iyi ihtimalle kedi sokakta yaşıyorsa çiftleşmek için bir kediye saldırmıştır kedi de vurmuştur bir tane o şekil yara olmuştur orası.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,911
İsim
Sarp Yılmaz
Okulumuzda her zaman baktığımız güzel bir erkek kedi var bu aralar kızgınlıkta normal çok şişman ama kiloda verdi kızgınlık nedeniyle. Yüzünde de bazı yaralar gördük aşağıya fotoğrafı ekliyorum.

İki sorum olucak öncelikle bu yaralar ciddi bişey mi bana uyuz vb olabilir gibi geldi.

İkincisi İzmir belediyesini arasak kısırlaştırıp geri aldıkları yere bırakırlar mı çünkü orda herkes ona bakıyor besliyor. Barınağa veya başka bir yere bırakmasınlar.
İnşallah her zaman kalbin bu kadar iyi ve merhametli kalır yolun açık olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,974
Üyeler
141,377
Son üye
jsjs