Neler Yeni

ağız dolusu sövmek istiyorum

Can...

80+ Platinum
aga amazon para iademi gerçekleştirdi vatandaki 16 gb modelini aldım şimdi 34 bin TL ahjsjsmdşaföşsöfşsös kadere bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

enayi mediamarkt 35 e almıştım iptal etti bugün 1k daha uyguna aldım ahskamlaaşödiaödşaça
işte nasip hocam bazen hayırlısı buymuş demek lazım

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
lappelduvide
adam ya geldi adam

Ekler

• IMG_2221.jpeg
    IMG_2221.jpeg
    2.2 MB · Hit: 372

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Hayırlı olsun

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
lappelduvide

xnunio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Kurt
aga amazon para iademi gerçekleştirdi vatandaki 16 gb modelini aldım şimdi 34 bin TL ahjsjsmdşaföşsöfşsös kadere bak

enayi mediamarkt 35 e almıştım iptal etti bugün 1k daha uyguna aldım ahskamlaaşödiaödşaça
Hayırlı olsun hayırlısı olmuş 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eyüp YİLDIRIM

Hayırlısı buymuş kardeşim bak daha ucuza almışsın 🙂

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arjin bala
adam ya geldi adam
Hayırlı olsun hocam. Mediamarkt ve vatan gibi fiziksel mağazaların web alışveriş Siteleri hiç memnun etmiyor. Zaten fiziksel mağazacılığa daha önem verdikleri için böyle sipariş konusunda sıkıntı çıkabiliyor. Vatan mediamarkttan biraz daha iyi ama bi arkadaşımın da siparişi iptal oldu o yüzden genel yorum yaptım. Ben mediamarkt online sitesinden Asus tuf almıştım ve kargoya verilmesi en fazla 2 gün sürmesi gerekirken 20 gündür kargoya verilecek denilip depoda tozlanmak üzere beklettiler. Müşteri hizmetleri ile görüşerek sorunu çözmeye çalıştım ve ürünüm 15kdan 18k ya çıkmıştı. Ama nafile 26 güne kadar oyaladılar sonra zamlandığı için siparişimi iptal ettiler. Aradığımda da zamdan dolayı değil de Web sitesinde arıza/çökme varmış diye üstelemeye çalıştılar. Ben de müşteri hizmetlerine artık isyan ettim müdüre bağlayın falan dedim sonra yeni sorunumu çözmeye çalışmaya başladılar. Tekrardan sipariş vermem gerektiğini söylediler ama 18k olduğu için yine aradım ama mağduriyetim sebebiyle Allah'tan indirim kuponuyla ilk aldığım fiyata tekrardan sipariş verdim. Ertesi gün kargoya verilip 3 günde teslim aldım. Yani dediğim gibi asla fiziksel mağazaların online sitelerinden alışveriş yapmamaya çalışın. Adamlar ürünleri zamlayınca online olduğu için önemsemeden zamlanınca iptal ediyorlar. En iyisi trendyol gibi sitelerden ama güvenilir satıcıdan alın. Tekrardan hayırlı olsun hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom