Neler Yeni

Oglum hani araba sürmek çok kolaydı ? niye kandırdınız lan beni

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Berat fatih
LAN NİYE KANDIRDINIZ HERKESİ HANİ DİREKSON KOLAYDI AÇIKLAYIN ARABAYI 7 DEFA STOP ETİRDİM (hayatında hiç araba kullanmadı ) o lanet olasıca debriyaja basmaktan ayagım koptu kim tasarladı bunu neden tasarladı LANET OLASINCA MÜHENDİSLER yazılından sonra elime direksyon seti verirler ok derle sonra arabay geçerim diye düşüdum direk arabayı elime verdiler daha dun 1 derse ilk defa gitim asla hissetigim gibi degildi çok farklı acayıp bi hisi var arabayı kulanmanın citroen c3 araç bu arada forumda herkesin arabası var da araba sürmek bu kadar kolay dediniz
alakasız bi şekilde bunu buraya bırakıyorum

KONU başlıgında günceleme getirmek istiyorum: 1 sınava girmedim yazıyı okuyup yanlış anlayanlar olmuş
2 ailemin arabası yok hiç araba kullanmadım 0 yaşımdan beri bi kişinin aracını kulanmadım

Son düzenleme:

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,589
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
LAN NİYE KANDIRDINIZ HERKESİ HANİ DİREKSON KOLAYDI AÇIKLAYIN ARABAYI 7 DEFA STOP ETİRDİM (hayatında hiç araba kullanmadı ) o lanet olasıca debriyaja basmaktan ayagım koptu kim tasarladı bunu neden tasarladı LANET OLASINCA MÜHENDİSLER yazılından sonra elime direksyon seti verirler ok derle sonra arabay geçerim diye düşüdum direk arabayı elime verdiler forumda herkesin arabası var da araba sürmek bu kadar kolay dediniz

Hocam hiç mi antreman yapmadınız 7 stop ne

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Lan ben bile 15 yasimda ilk surusumde 1 defa stop ettirdim :D

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Berat fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lan ben bile 15 yasimda ilk surusumde 1 defa stop ettirdim :D
sınava girmedim ayrıca 15 yaşında bana biraz normal geldi knk yanına ailen olunca bi de araban evet asla bişey olmaz

Kara*

80+ Silver
eyvah sen direksiyon sınavında yandın o zaman kanka en ufak hataya bırakıyorlar

Gloxy

80+ Bronze
LAN NİYE KANDIRDINIZ HERKESİ HANİ DİREKSON KOLAYDI AÇIKLAYIN ARABAYI 7 DEFA STOP ETİRDİM (hayatında hiç araba kullanmadı ) o lanet olasıca debriyaja basmaktan ayagım koptu kim tasarladı bunu neden tasarladı LANET OLASINCA MÜHENDİSLER yazılından sonra elime direksyon seti verirler ok derle sonra arabay geçerim diye düşüdum direk arabayı elime verdiler daha dun 1 derse ilk defa gitim asla hissetigim gibi degildi çok farklı acayıp bi hisi var arabayı kulanmanın citroen c3 araç bu arada forumda herkesin arabası var da araba sürmek bu kadar kolay dediniz

alışırsın zamanla aynı arabayı sür 2-3 saate tamamdır

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dostum daha 6 ders daha alman gerekecek sorun etme herkes stop ettiriyor. Ben ehliyeti almadan önce sürerken önümdeki acemi araçlarından herkes aracı stop ettiriyordu daha milleti solluyordum filan kısaca sen daha acemisin öğreneceksin. Yanındaki hocalar sana sürmeyi öğretmek için varlar zaten.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
2. Sürüşümde 150-160 civarlarında gittim sağ koltukta peder rahat bi şekilde durdu. Kolay aslında

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Furkan ŞENGÜL
vites atarken gazdan çek debriaja bas bu kadar

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Berat fatih
kolay diyenlere Rainbow six Sieage sledge karakteri ile balyozla vurıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

vites atarken gazdan çek debriaja bas bu kadar
onu yapıyorum sorun yavaşlayınca ortaya çıkıyo duruyorum debriyajı hafıf yarıa çekıyom gaza basıom araba gitmıyo durucam tam basıom araç durdu tekrar kalkıcam gene olmuyoı

Kaptan7

80+

7 defa stop etmek ne la

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,018
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom