Neler Yeni

Toplamayı Düşündüğüm Bilgisayar İçin Öneriler

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
Dostlar yaz tatiline doğru sağlam bir bilgisayar almak istiyorum. Aklımda 2 farklı kombinasyon var. İlki AMD Ryzen 5 7500F ve 4060 Ti olan bir kasa. İkincisi ise AMD Ryzen 5 5600 ve 4060Ti olan bir kasa. Aşağıdaki iki kasada Game Garaj sitesinden. Daha çok Game Garaj dan öneri verirseniz sevinirim. Gaming Gen TR den de çok bilgisayar baktım ama sitenin ağır çalışması, bazı yaptığım şeyleri algılamaması falan biraz benim güvenimi kırdı. Birde İtopya , İnce hesap ,Vatan , Trendyol , Hepsiburada vs. daha çok güven duyduğum sitelerden önerirseniz sevinirim. Şuan sadece önerilere bakıyorum, yaz tatiline doğru ekonomik olarak rahatlayacağımız için ailemide ikna edersem, taksit ile 7500F ve 4060 Ti alabilirsem tercihim o yönde, ama ikna edemez isem konuştuğumuz fiyata daha yakın olan 5600 ve 4060 Ti sistemi alırım. Önerilerinizi bekliyorum.

İlk kombinasyon.
1710039782254.png

İkinci Kombinasyon
1710039863548.png

Son düzenleme:

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet öyle yapacağım. Çünkü Ryzen 5600 ve 4060 Ti ile ufak darboğazlar yaşanabiliyor. Ama bakmaya devam ediyorum önerilere açığım.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
hocam 35k paraya 4060ti ve 7500f pahali geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
Hâlâ bakmaktayım, almak için baya zamanım var. O yüzden bir kaç forumda konu açtım önerilere bakıyorum.

Son düzenleme:

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
Değerli önerileriniz için teşekkür ederim. Hala bakıyorum ve bu sistemlerde gayet güzel. Ama sorun ailemi fiyata ikna etmek zaten, taksitle alacağımız için ikna etmek çok zor olmaz diye düşünüyorum. Taksit seçenekleride uygun gibi duruyor. Önereceğiniz şeyler varsa hâlâ bekliyorum.

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
Gaming Gen'i çok araştırdım güvenilir diye biliyorum. Ama dediğim gibi sitenin ağır çalışması, yaptığım bazı şeyleri algılamaması gibi sorunlar biraz güvenimi kırıyor. Ne diyorsunuz ?

Aloncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Eymen Yılmaz
Gaming Gen'i çok araştırdım güvenilir diye biliyorum. Ama dediğim gibi sitenin ağır çalışması, yaptığım bazı şeyleri algılamaması gibi sorunlar biraz güvenimi kırıyor. Ne diyorsunuz ?
bende sistemimi oradan aldım bi sorun yaşamadım

OuzgurCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ÖzgürCan Özdemir
Arkadaşım ile konuştum şimdi. Oda oradan almış bir sorun yaşamamış. Oda ilk başta sitenin ağır çalışmasından falan şüphe etmiş ondan sonra araştırıp almış. Sağlam paketlemişler bir sorun da yaşamamış. Ekonomimize uyarsa o zaman bunu alırım, alacağım zamana bu sistem kalmaz ise yeni bir konu açıp önerilere bakarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,257
Üyeler
140,795
Son üye
kzuddr
Top Bottom