Neler Yeni

Yeni Bilgisayarımda Fpsler Çok Düştü

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Görkem
yeni pc aldım daha 3 aylık olmasına rağmen performans anlamadığım şekilde düştü valoda 700 den 400e fortnite full grafiklerde 180 den 120 ye gibi
güncellemeler yapıldı virüs scan de attım winsat testi sonuçlarındada sıkıntı yok neden dolayı bu düşüş

NZXT

80+ Bronze
bu ayarlardaydı videoda gösterdiğim ama fps drop fortniteda çoğu kişide oluyor sanırım ondan kaynaklı fps drop normal gibi
Değerleriniz normal bir sıkıntı yok yani sisteminizde. PSU'dan tut RAM'lere kadar baktık, anormal olan bir şey gelmedi gözüme hocam. Oyun optimizasyonuyla alakalı %90 ihtimalle. Genelde o sistemle 3A oyun oynamanızı öneririm, anca o zaman yüke sokarsınız sistemi. Diğer türlü fortnite GTA 5 bu sistem için çok basit oyunlar. Tavsiyem AAA oyunlarda test etmeniz sistemi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Görkem
Değerleriniz normal bir sıkıntı yok yani sisteminizde. PSU'dan tut RAM'lere kadar baktık, anormal olan bir şey gelmedi gözüme hocam. Oyun optimizasyonuyla alakalı %90 ihtimalle. Genelde o sistemle 3A oyun oynamanızı öneririm, anca o zaman yüke sokarsınız sistemi. Diğer türlü fortnite GTA 5 bu sistem için çok basit oyunlar. Tavsiyem AAA oyunlarda test etmeniz sistemi.
AAA oyun ne oluyor the last of us god of war gibi oyunlarmı

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

NZXT

80+ Bronze
oynadım o tarzda birçok oyun değerlere bakmadım ama akıcı deneyim yaşadım
Başkada aklıma pek bir şey gelmiyor doğrusu. Herşeyine baktık diyebiliriz, bütün değerlerin normal yani şüphe etmene gerek yok. Voltaj dan tut sıcaklığa kadar bütün değerler stabil. Tek çaren 3A oyun oynamak gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Görkem
Format atmayı denedin mi hocam. Belki aradığın çözüm bu kadar basittir :D
attım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başkada aklıma pek bir şey gelmiyor doğrusu. Herşeyine baktık diyebiliriz, bütün değerlerin normal yani şüphe etmene gerek yok. Voltaj dan tut sıcaklığa kadar bütün değerler stabil. Tek çaren 3A oyun oynamak gibi.
anladım teşekkür ederim tüm yardımların için

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Çok basit kaçacak ama güç ayarları yüksek performans modunda mı? Bakmakta fayda var.

Top Bottom