Neler Yeni

150cc den 250cc geçmeye değermi (scooter)

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
Arkadaşlar elimde 3000 km 2023 model arora beatrix var. En fazla 110 km hız yapıyor. Sizce 2021 model Yamaha XMAX tech Max geçiş yapmak mantıklı mı fiyatı 250bin TL 1600km.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Scooter şartsa yamaha daha iyi tabii, şuan eldeki motoru elden çıkarıp alıcam diyorsan üstüne kadar ekliyeceğine bağlı. Bu fiyata naked motorda bakabilirsin.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Scooter şartsa yamaha daha iyi tabii, şuan eldeki motoru elden çıkarıp alıcam diyorsan üstüne kadar ekliyeceğine bağlı. Bu fiyata naked motorda bakabilirsin.
Hocam gönlüm vitesli sürmek ister hatta 600cc ye kadar almak isterim ama vitesli hiç sürmediğim için ve babamla beraber kullanacağımız için bunu düşünüyoruz. Ama nasıldır motor biraz kendim hız severim.

redblack

80+
Çok mantıklı olur eşşekten ata binmiş gibi olursun frenlerin ABS li olur motor zaten heybetli yolda güven verir yani durumun el veriyorsa fazlasıyla değer ancak çok para da vermek istemiyor anca Japon kalitesi istiyorsan nmax 155 de çok işini görür artık sana kalmış seçim hayırlısı olsun şimdiden

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hocam gönlüm vitesli sürmek ister hatta 600cc ye kadar almak isterim ama vitesli hiç sürmediğim için ve babamla beraber kullanacağımız için bunu düşünüyoruz. Ama nasıldır motor biraz kendim hız severim.
Yamahanın zaten adı bile yeter üzeceğini sanmam zaten max 160 yapıyor aşırı olmasa da hız olarak iyi bence zaten scooter olduğu için çok hızlı olmasını beklemek yanlış olur, bence babanızı ikna edebilirseniz vitesli daha iyi olur sizin için.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
Çok mantıklı olur eşşekten ata binmiş gibi olursun frenlerin ABS li olur motor zaten heybetli yolda güven verir yani durumun el veriyorsa fazlasıyla değer ancak çok para da vermek istemiyor anca Japon kalitesi istiyorsan nmax 155 de çok işini görür artık sana kalmış seçim hayırlısı olsun şimdiden
Hocam elimdeki arora beatrix ten ben memnunum aslında el freni olsun abs olsun selektör olsun ışıklarda durunca stop edip kendisi çalışıyor güzel şeyler bunlar ama arora sonuçta ileride ne olacağı. Belli olmaz elden çıkarmak mantıklı geliyor banada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yamahanın zaten adı bile yeter üzeceğini sanmam zaten max 160 yapıyor aşırı olmasa da hız olarak iyi bence zaten scooter olduğu için çok hızlı olmasını beklemek yanlış olur, bence babanızı ikna edebilirseniz vitesli daha iyi olur sizin için.
Hiç olacak gibi deyil ikna olsa 600 cc düşünmeden imkan var yok diyor belim ağrır felan diyor sürekli şehir içi ben o posizyonda olamam diyor 🤣

Ekler

• IMG_20231029_025706_390.jpg
    IMG_20231029_025706_390.jpg
    213 KB · Hit: 31

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hiç olacak gibi deyil ikna olsa 600 cc düşünmeden imkan var yok diyor belim ağrır felan diyor sürekli şehir içi ben o posizyonda olamam diyor 🤣
Haksız değil yani oda :D, para olsa r6 çekerdim bende ama yok işte.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Batuhan Kavuk
İstanbul'da yaşıyorsanız eğer dur kalkın yoğun olduğu saatler özellikle xmax vs heybetli olduğu için sizi yorabilir. Arkadaşın dediği gibi nmax 155 düşünülebilir. Uzun yol yapıyorsanız orası ayrı.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
oğuzhan ege
İstanbul'da yaşıyorsanız eğer dur kalkın yoğun olduğu saatler özellikle xmax vs heybetli olduğu için sizi yorabilir. Arkadaşın dediği gibi nmax 155 düşünülebilir. Uzun yol yapıyorsanız orası ayrı.
Genelde şehir içi kullanıyorum Bartın baya küçük işe giderken 15km gidiş ve dönüş sadece iş yolu ful düz yol. Bilgiler için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haksız değil yani oda :D, para olsa r6 çekerdim bende ama yok işte.
Bende bu yüzden hani bu paraları scooter gibi ürünlere vermek istemiyorum. Ama yapacak bir şey yok kişisel deyil malesef
🤣🤣

Top Bottom