Neler Yeni

Ucuza Windows11 Key Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fidel
Arkadaşlar bir sürü site gördüm neye güvensem bilemedim. Bilgisayarı yeni aldım oem key almaya gerek var mı format atar mıyım bilmiyorum. Ben şu an zaten çok para harcadığım için en ucuzundan sadece 1 kez kullanılabilenden alayım diye düşünüyorum çünkü arada biraz fark var. Sizce tek kullanımlık alayım mı yoksa oem almak şart mı? Bir de oem keyler nasıl çalışıyor tam olarak ben kodu girdiğimde yeni format usbsi oluştursam yüklesem bile otomatik eşleşiyor mu ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Smoke.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berk Altın
saglamlisans sitesinden almıstım bi sorun yasamadım umarım sende sorun yasamazsın

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
snop02
Arkadaşlar bir sürü site gördüm neye güvensem bilemedim. Bilgisayarı yeni aldım oem key almaya gerek var mı format atar mıyım bilmiyorum. Ben şu an zaten çok para harcadığım için en ucuzundan sadece 1 kez kullanılabilenden alayım diye düşünüyorum çünkü arada biraz fark var. Sizce tek kullanımlık alayım mı yoksa oem almak şart mı? Bir de oem keyler nasıl çalışıyor tam olarak ben kodu girdiğimde yeni format usbsi oluştursam yüklesem bile otomatik eşleşiyor mu ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
10/11 home retail verebilirim…
Pro arastırmam gerek…

Smoke.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berk Altın
Aklıma burada sistem toplarken 5 bine Windows key koyan kişi geldi aceba napiyordur şimdi o keyle CIA gizli belgelerini güvenle analiz filan ediyordur 😁
ah ah ne insanlar var sorma gitsin :D

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Selim
ah ah ne insanlar var sorma gitsin :D
Bazen çıldırıyorum forumda sistem topladım nasıl diyorlar topladığı sistemi 10 yaşında ki biri toplamaz ama bütçe 50k 70k 100k 🤔 bu kafayla o parayı nasıl bir araya getirmiş şaşırıyorum.

Top Bottom