Neler Yeni

Yardım Anakart ve işlemcimin güncel sürücüleri hangisi yardımcı olurmusunuz

FOMOCO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihat altunay
merhaba arkadaşlar anakart ve işlemcim için driver güncellemesi yapmak istedim anakart buldum galiba işlemci chipset bulamadım

işlemcim : i5 14600KF
anakartım : ASROCK B760M LIGHTNINGZ

anakart için aşağıdaki linki buldum doğrumudur acaba ayrıca tüm hepsini tek tek yükleyip güncellemem sağlıklı olurmu

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
Mehmet Aslan
merhaba arkadaşlar anakart ve işlemcim için driver güncellemesi yapmak istedim anakart buldum galiba işlemci chipset bulamadım

işlemcim : i5 14600KF
anakartım : ASROCK B760M LIGHTNINGZ

anakart için aşağıdaki linki buldum doğrumudur acaba ayrıca tüm hepsini tek tek yükleyip güncellemem sağlıklı olurmu
anakartta bios güncellenir hocam. Anakartınız buysa destek kısmına basın orada bios yazar ona tıklayın, oradan bios sürümleri çıkar en üstte olan en güncel sürümdür tarih yazıyor zaten , bios güncelleyecekseniz onu kurmanız gerekir.

FOMOCO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihat altunay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartta bios güncellenir hocam. Anakartınız buysa destek kısmına basın orada bios yazar ona tıklayın, oradan bios sürümleri çıkar en üstte olan en güncel sürümdür tarih yazıyor zaten , bios güncelleyecekseniz onu kurmanız gerekir.
Allah razı olsun hocam bios olayını çok aramıştım sağolun. peki Buradaki sürücüleri de indirip kurmam da ne gibi artı eksisi olur

ayrıca işlemci için https://www.intel.com/content/www/us/en/support/detect.html bunu kursam ne olur

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
Mehmet Aslan
Allah razı olsun hocam bios olayını çok aramıştım sağolun. peki Buradaki sürücüleri de indirip kurmam da ne gibi artı eksisi olur

ayrıca işlemci için https://www.intel.com/content/www/us/en/support/detect.html bunu kursam ne olur
işlemci için bir şey yapmanıza gerek yok, sistem sorunsuz stabil çalışıyorsa internet ve ya seste sorun yaşamıyorsanız o sürücülere de dokunmanıza gerek yok windows update lerde sizin için uygun olanı ayarlıyor zaten. Bios güncelleseniz yeter.

FOMOCO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihat altunay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemci için bir şey yapmanıza gerek yok, sistem sorunsuz stabil çalışıyorsa internet ve ya seste sorun yaşamıyorsanız o sürücülere de dokunmanıza gerek yok windows update lerde sizin için uygun olanı ayarlıyor zaten. Bios güncelleseniz yeter.
ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim Allah razı olsun sağolun

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Mustafa
Chipset güncellemesi var biosun yanında onu da indirip masaüstünde çalıştırın isterseniz

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
Mehmet Aslan

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Mustafa
Kusura bakmayın Inteli tam bilmiyorum ama sanırım ikincisi olabilir başlıkları bir aratıp bakın isterseniz tabi çok da bir şey değişmez bu güncellemelerden sonra
IMG_0823.png

Top Bottom