Neler Yeni

Lise okul uzaklaştırma disiplin suçu yedim yardım lazim

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Boran
Arkadaşlar daha önce kınama cezası almıştım, dün itibariyle okul panosuna silahlı eren karayılan astığım için
hocalar disipline gönderip 5 gün uzaklaştırma cezası vereceklerini söylüyorlar. Tam da sınav haftama denk geldi sınavlara girebilir miyim? yıl sonunda uzaklaştırma cezam silinir mi? ayrıca o 5 gün yok yazılırmıyım ve yok yazılmam özürlü olarakmı yazılır özürsüzmü? şakasız fotoğrafta bu altta gönderdim.

Ekler

• sdsdsds.png
    sdsdsds.png
    64.9 KB · Hit: 243
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
alfa.

oEnesQlf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Boran
Yok öyle birsey dönem sonu siliniyor tüm cezalar sadece onur belgesi vermiyorlar saygı puanın düşük

Yok öyle birsey dönem sonu siliniyor tüm cezalar sadece onur belgesi vermiyorlar saygı puanın düşüyor
kanka ben okul degisicem ama genede silinirmi bide ne zaman siliniyor bu okul kapanmadan öncemi yoksa yaz tatilinde falanmı tam anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka saka deil bu arada yarın uzaklastırma kagıdını bana verirlerse fotosunu atarım buraya bugun zaten ifade tutanağını imzaladık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kandırıyorlar
yalnız bisey diyimmi profilde batuflexi görünce cok güven aldım suan knk nabcaz

Son düzenleme:

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
pcustasi1
Arkadaşlar daha önce kınama cezası almıştım, dün itibariyle okul panosuna silahlı eren karayılan astığım için
hocalar disipline gönderip 5 gün uzaklaştırma cezası vereceklerini söylüyorlar. Tam da sınav haftama denk geldi sınavlara girebilir miyim? yıl sonunda uzaklaştırma cezam silinir mi? ayrıca o 5 gün yok yazılırmıyım ve yok yazılmam özürlü olarakmı yazılır özürsüzmü? şakasız fotoğrafta bu altta gönderdim.
Konu trol beyler tabii ki bende öyle :kedi:

Top Bottom