Neler Yeni

Banka kartımla İnternetten alışveriş yapamıyorum

Krylo_27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
AbdulBaki
Selam arkadaşlar. Halkbank Paraf Banka kartım var. Epic gameste, Steam de veya internetten alışveriş yapamıyorum ama bazı yerlerde yapabiliyorum. Ne gibi getirden, yemek sepetinden vb gibi yerlerde satın alım yapıyorum ama üstte söylediğim bazı şeylerde satın alım yapamıyorum. Çok uğraştım, bankayı aradım ama onlarda sürekli bir yerlere yönlendiriyor. Bana kart değiş vb demeyin. Sadece çözüm için yazın lütfen

Bünyamina

80+ Gold
Selam arkadaşlar. Halkbank Paraf Banka kartım var. Epic gameste, Steam de veya internetten alışveriş yapamıyorum ama bazı yerlerde yapabiliyorum. Ne gibi getirden, yemek sepetinden vb gibi yerlerde satın alım yapıyorum ama üstte söylediğim bazı şeylerde satın alım yapamıyorum. Çok uğraştım, bankayı aradım ama onlarda sürekli bir yerlere yönlendiriyor. Bana kart değiş vb demeyin. Sadece çözüm için yazın lütfen
Troy kart mı bu ? Eğer öyleyse bundan dolayı olabilir.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Sanal kart için kredi kart istiyor. Kredi kartına da bulaşmak istemiyorum
gerekmiyor ,banka kartı yeterli . Banka dan bankaya farklı olabilir. 2 tane banka hesabımın olmasına rağmen. Tüm ödemeleri NAYS ile yapıyom tavsiye ederim. Yakında kartı da çıkıyor

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Nays a atıp kullanmak mantıklı. Kart ayarlarında yurt dışı alışveriş kapalı olabilir onu kontrol ettin mi ?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yenilenen kartlar genelde yurtdışına kapalı oluyor ve açamıyorsun. Nays veya Papara kullanmanı tavsiye ederim.

Oscar

80+ Bronze
Yurtdışı alışveriş açık mı? Mobil uygulamadan kontrol edip denersen olabilir.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Aynı sorun bendede var tıpa tıp aynısı Steam dan oyun alamıyorum ama getirden yemek söyleyebiliyorum Hepsiburadadan bir şey sipariş verebiliyorum kartımda yurtdışına da açık ne yapacağımı bende bilmiyorum

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Üstte de söyledim. Yurtiçi, yurtdışı açık. Ama olmuyor. Alışveriş yapamıyorum

3D güvenlik şifresi ile ilgili bir problem olabilir. Bazı kartlar güvenlik şifresi olmadan alışveriş yaptırmıyor. Ben bu yüzden Steam ve PS Store'den alışveriş yaparken Vakıfbank'ın kredi kartını kullanamadığım için Enpara'nın banka kartını kullanıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,081
Üyeler
141,238
Son üye
educational
Top Bottom