Neler Yeni

ekran kartım PUBG de 75 derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
msi armor rx 570 4gb ekran kartım var stok ayarlarda hiç oc falan olmadan PUBG ultra ayarlarda 75 derecede çalışıyor normal bir derecemi yoksa termal bakım yapmalı mıyım kart daha önce hiç açılmadı yaklaşık 3 yıllık bir kart. 3 yıl olduğu için değişmelimiyim bilmiyorum ama önceki sahibi nerdeyse hiç kullanmamış ekran kartını. termal macun değişimi yaparsamda elimde mx4 var işlemcim için almıştım onla değiştiririm. ekran kartı çift fanlı olduğu için daha düşük sıcaklıklarda çalışması gerekiyor bence ama normali nedir bilmiyorum.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Semi kaan Çakır
armor için iyi bile . bende gaming x vardı o 68-69 dereceydi.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
armor için o sıcaklıklar iyi diye biliyorum
bende asus dual 580 var 4gb forza horizon 4'te max 60 dereceyi gördüm hiç açılmamış kart 3-4 yıllık kullanımda.

şahin doğan

80+ Platinum
Normal dereceler. Yaz aylarına doğru bakımını yaparsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
armor için iyi bile . bende gaming x vardı o 68-69 dereceydi.
hocam armor kötü mü ki kötüyse neden kötü çift fan var
Mesaj otomatik birleştirildi:

armor için o sıcaklıklar iyi diye biliyorum
bende asus dual 580 var 4gb forza horizon 4'te max 60 dereceyi gördüm hiç açılmamış kart 3-4 yıllık kullanımda.
armor kötü mü ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Hüseyin Mert Görgel
msi armor rx 570 4gb ekran kartım var stok ayarlarda hiç oc falan olmadan PUBG ultra ayarlarda 75 derecede çalışıyor normal bir derecemi yoksa termal bakım yapmalı mıyım kart daha önce hiç açılmadı yaklaşık 3 yıllık bir kart. 3 yıl olduğu için değişmelimiyim bilmiyorum ama önceki sahibi nerdeyse hiç kullanmamış ekran kartını. termal macun değişimi yaparsamda elimde mx4 var işlemcim için almıştım onla değiştiririm. ekran kartı çift fanlı olduğu için daha düşük sıcaklıklarda çalışması gerekiyor bence ama normali nedir bilmiyorum.
Eğer ortam sıcaklığı 24 derece civarının ustundeyse normal ama ortam soğuk ise sıcaklıklar normal değil önerim yaz sıcakları gelmeden kartı açıp ped ve macun yenilemen olur.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ortam sıcaklığı 24 derece civarının ustundeyse normal ama ortam soğuk ise sıcaklıklar normal değil önerim yaz sıcakları gelmeden kartı açıp ped ve macun yenilemen olur.
oda soğuk hocam kasamı değiştirsem sıcaklıklar düşer mi havalndırması pek iyi olmayan bir kasada şuan

çok iyi değil ama çok kötü de değil
kötünün iyisi cinsinden.
bendeki asus dual falan daha iyi soğutmaya sahip veya sapphire pulse
eskiden pulse itx vardı bende çift fan diye değiştirmiştim

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kaç fps alıyorsun ultra da?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Semi kaan Çakır
hocam armor kötü mü ki kötüyse neden kötü çift fan var

armor kötü mü ki
Evet kötü. Çift fan olunca iyi olmuyor . Armor serisinde 80+ dereceleri görmeniz çok olası . üstündeki blok incecik . Hatta yanlış değilsem PCB si hatalı model bile vardı armor serisinde. Yeni adıyla ventus

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
Evet kötü. Çift fan olunca iyi olmuyor . Armor serisinde 80+ dereceleri görmeniz çok olası . üstündeki blok incecik . Hatta yanlış değilsem PCB si hatalı model bile vardı armor serisinde. Yeni adıyla ventus
pulse itx mi armor mu

ITX de olsa pulse iyidir bana kalırsa.
itx in bloğu daha küçük değilmi ve metal ağırlığını hatırlıyorum armor daha ağır

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,977
Üyeler
141,377
Son üye
jsjs
Top Bottom