Neler Yeni

O kişiyi unutamıyorum.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce kız arkadaşımdan ayrıldım ve 2 yıl boyunca platonik bir şekilde ona aşıktım ve 3 ayda beraber sevgili kalmıştık. Sorun şu unutamıyorum çünkü o benim hayatımda herkesten daha çok değer verdiğim tek kişiydi kendimden daha fazla değer veriyordum. Ayrılıktan sonra her türlü aktiviteyi denedim ama bir türlü unutamıyorum ayrıldığımız günden beri aklımdan çıkmıyor onu düşünmeden duramıyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinirim.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce kız arkadaşımdan ayrıldım ve 2 yıl boyunca platonik bir şekilde ona aşıktım ve 3 ayda beraber sevgili kalmıştık. Sorun şu unutamıyorum çünkü o benim hayatımda herkesten daha çok değer verdiğim tek kişiydi kendimden daha fazla değer veriyordum. Ayrılıktan sonra her türlü aktiviteyi denedim ama bir türlü unutamıyorum ayrıldığımız günden beri aklımdan çıkmıyor onu düşünmeden duramıyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinirim.
o seni çoktan unutmuştur bile yavaş yavaş unutacaksın

BGSGP

80+ Bronze
Sana bir cevabım var ama cevabım senin ruh haline göre değişir.
O senin ismini bile unutmuştur, boşverip unutsana. 🚬
Senin bu konuyu burada ve ya başka bir yerde açman bile büyük hata. Uzun sürecek belli ki ama illaki unutacaksın. Gelecekte tuvalette işerken ''lan ben bi ara buna aşıktım la xD'' diceksin valla.
Emin ol o da senin kadar üzgün, seni unutmaya çalışıyor ama unutamıyor. Şimdi sen ilk adımı at ve açıl ona. Maks ne kaybedebilirsin ki? :D
düşüncen gerçeği değiştirmez. en fazla bilgiyi manipüle edebilirsin...

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet
Onu hatırlatıcak seylerden Uzak dur sarkıdır Baska bıseydır Bı aktıvıte bul kendıne ne bılım ders calıs oyun oyna arkadaslarınla kafa dagıt benım oyle bır sorunum olmadı bu gune kadar ama yardımcı olmak isterim

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,053
İsim
Hakan
O seni yine gömdü tarihe sende gömmelisin artık onu derinlere ve hatırlamamalısın yine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,153
Üyeler
140,780
Son üye
Alycan17
Top Bottom