Neler Yeni

2. El 2060 Süper Ekran Kartı Furmark Testi

akdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Akdoğanözü

yed4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
O kadar detaylı bir fotoğrafı yoktu, kesin göremedim fakat kart üstünde bir işlem yapılmadığını söyledi
İsteyin fotoğrafları, arka fotoğraflarını vs sonuçta size vermek için her türlü kasadan çıkaracak, şimdiden çıkarıp atsın.

akdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Akdoğanözü
82-85°C is fine for a small card like the Ghost. it's the official temperature target for these cards by Nvidia's specifications.

Undervolt alone won't change temperature if it just boosts higher as a result. Power draw is what determines the temp. So undervolt, but then also reduce the power target accordingly.

Buyur knk direk resmi cevap olsun sana. Kartta sıkıntı yok bunlar ön görülebilir sıcaklıklar olarak nitelendirilmiş. Küçük bir kart üzerinde normal bir değer bunlar.

Ek olarak 85 derece dediğin kart zaten orta zorlukda 72 görüyormuş bu yüzden normal diyebilirsin alabilirsin.
Tamamdır sağolun. Zaten bu ekran kartını al sat yapmayı planlıyorum bir kaç ay idarelik olarak kullanacağım ve bir süre sonra yeni bir kasa toplayıp eski kasanın içindeki parçaları satmayı planlıyorum bu yüzden elimde patlamasından biraz tedirgin oldum. Elimde şuan bir R9 370 serisinden Amd kartı var ben bunu 2.el bilgisayar parçacılarına ne kadara satabilirim 0 piyasası 3 bin gibi bir fiyat ben 1.5 bin istesem verirler mi?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Ek olarak çok içine sinmediyse
İsteyin fotoğrafları, arka fotoğraflarını vs sonuçta size vermek için her türlü kasadan çıkaracak, şimdiden çıkarıp atsın.
Hiç bir ilerizekaya sahip insan 6 7 aylık ekran kartının içini açıcağını düşünmüyorum dostum kartın değerleri normal neye takıldınız merak ettim. Kartın model belli marka belli soğutma performansı belli üstüne üstlük çipset üzerticisi 82 85 bunlar öngörülebilir değerlerdir diyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır sağolun. Zaten bu ekran kartını al sat yapmayı planlıyorum bir kaç ay idarelik olarak kullanacağım ve bir süre sonra yeni bir kasa toplayıp eski kasanın içindeki parçaları satmayı planlıyorum bu yüzden elimde patlamasından biraz tedirgin oldum. Elimde şuan bir R9 370 serisinden Amd kartı var ben bunu 2.el bilgisayar parçacılarına ne kadara satabilirim 0 piyasası 3 bin gibi bir fiyat ben 1.5 bin istesem verirler mi?
1.5 istesen verirler mi bence verirler knk ama kart eski de kaldığı için baktın 1.250 teklif geldi olur olur de kitle

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kasasının egzoz fanı bozuksa uzay montaj yaparak testi gerçekleştirmesini isteyin veya yan kapağı açsın. Gainward modeli için normal gibi geldi.

akdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Akdoğanözü
Ek olarak çok içine sinmediyse

Hiç bir ilerizekaya sahip insan 6 7 aylık ekran kartının içini açıcağını düşünmüyorum dostum kartın değerleri normal neye takıldınız merak ettim. Kartın model belli marka belli soğutma performansı belli üstüne üstlük çipset üzerticisi 82 85 bunlar öngörülebilir değerlerdir diyor .

1.5 istesen verirler mi bence verirler knk ama kart eski de kaldığı için baktın 1.250 teklif geldi olur olur de kitle
Tamamdır yardımınız için tekrardan sağolun :)

Kasasının egzoz fanı bozuksa uzay montaj yaparak testi gerçekleştirmesini isteyin veya yan kapağı açsın. Gainward modeli için normal gibi geldi.
Kapağı açık kullanıyor zaten galiba eğer fotoğrafı çekmek için kasanın kapağını açmadıysa

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Tamamdır yardımınız için tekrardan sağolun :)
Rica ederim eğer ki cevaplarım sorununuzu çözdüyse en iyi cevap olarak etiketler iseniz sevinirim :)

Bunu demek de reklam mı bilmiom biri yapıodu ben de bi denim dedim ehe

akdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Akdoğanözü
Rica ederim eğer ki cevaplarım sorununuzu çözdüyse en iyi cevap olarak etiketler iseniz sevinirim :)

Bunu demek de reklam mı bilmiom biri yapıodu ben de bi denim dedim ehe
O nasıl oluyor hiç bilmiyorum ki hesabı daha az önce açtım :D

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Ensar Polat
Kartın tam marka modeli ve resmini atar mısınız

Zotac gibi bir şey ise 80 falan hani güzel değerler normal değerler zotac yüksek ısıda çalışır ama fena da performans verir
alaka seviyesi

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
alaka seviyesi dediği yorumuma bak bir kart fazla performans verdiğinde ısnıyor ya hani dostum zotac da bu ısı değerlerini altından kalkabileceği değer olarak görüyor ve bu yüzden hız aşırmaya izin veriyor. Yüksek performans = Isı Üretimi

Furmark testi yapıyorsun. Zotac gidebildiği kadar gitmeye çalışıcak. Bu da = sıcaklık.

Balım neden böyle boş yorumlar yapıyorsun üzyürosun beni kırılıyorum bak

Kaynak : https://gpuplex.com/maximum-and-safest-temperature-range-for-rtx-3060/

yed4ever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf
Hiç bir ilerizekaya sahip insan 6 7 aylık ekran kartının içini açıcağını düşünmüyorum dostum
Kartın toplamda 6-7 aylık olduğunu düşünmüyorum kart eski bir kart satıcı da 2.el almıştır diye düşünmekteyim.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Ensar Polat
alaka seviyesi dediği yorumuma bak bir kart fazla performans verdiğinde ısnıyor ya hani dostum zotac da bu ısı değerlerini altından kalkabileceği değer olarak görüyor ve bu yüzden hız aşırmaya izin veriyor. Yüksek performans = Isı Üretimi

Furmark testi yapıyorsun. Zotac gidebildiği kadar gitmeye çalışıcak. Bu da = sıcaklık.

Balım neden böyle boş yorumlar yapıyorsun üzyürosun beni kırılıyorum bak

Kaynak : https://gpuplex.com/maximum-and-safest-temperature-range-for-rtx-3060/
Çok iyisin

Top Bottom