Neler Yeni

Arabanın arkasındaki çiziği boyatsak lokal boyalı geçermi

Farway

80+ Silver
Ne boyası dayı avuç içi kadar yere bas ojeyi gitsin aynı renk. Ya da bunun için kalemler falan var. Fotoğrafıda dursun sende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Ekspertiz de çıkarmı
Hocam ufak 2 çizik için rötüş yapmanız ekspertizde boya diye çıkmaz ufak çizik, taş izleri için rötüş her araca illaki yapılıyor.

Emin16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin
rütuş boyada herhangi bir işlem geçmez zaten aracın beyaz renk ben senin yerinde olsam biraz boyacıdan boya alıp ince bir rütuş atarım araç beyaz olduğu için yanına gidene kadar çizil belli olmaz ki çizik komple kapansın diyorsan kalın rütuş atıp zımpara yapmak ve en son pasta cila yapmak lazım çiziği kapattıktan sonra ppf düşünülebilir ama binek araçlara şuan 80-100 arası fiyat çekiyorlar 60 lira minibüse çok uygun büyük ihtimal kullandıkları malzeme kaliteli değil

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Eagle
rütuş boyada herhangi bir işlem geçmez zaten aracın beyaz renk ben senin yerinde olsam biraz boyacıdan boya alıp ince bir rütuş atarım araç beyaz olduğu için yanına gidene kadar çizil belli olmaz ki çizik komple kapansın diyorsan kalın rütuş atıp zımpara yapmak ve en son pasta cila yapmak lazım çiziği kapattıktan sonra ppf düşünülebilir ama binek araçlara şuan 80-100 arası fiyat çekiyorlar 60 lira minibüse çok uygun büyük ihtimal kullandıkları malzeme kaliteli değil
Emin değilim bir marka sorayım

yusuftheayay

80+ Bronze
Beyler selamlar biz bayiden 3 ay önce sıfır transporter aldık ve bayide 20 bin TL ye seramik kaplama yapıldı geçenlerde arabanın arka bagaj kapağına bir tanıdığımız eşya düşürdü ekte olduğu gibi çizildi biz burayı boyatsak arka bagaj kapağı komple lokal boyalimı geçer ve de neden seramik kaplama işe yaramadı o kadar para verdik ve arabanın orijinal boyası 1mm bile değil incecik utanmasalar boyamıyacaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hay derdini ***** filan demeyin şimdi çünkü araç sıfır olunca dokunuyor
Kalsın boyatma

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Eagle
Guard diye bir marka imiş

Mert

80+ Silver
Seramik kaplamanın işlevsel olduğuna asla inanmıyorum. Boya kalınlığı ise genelde 100 mikron gibi atılıyor, bunların olması normal. Rötuş en güzel çözüm.

• Beğen
Reaksiyonlar: egle
şansızlık olmuş gerçekten ama benim sokak kenarında duran aracıma her sene biri sürtüp kaçıyor yani kafaya takmayın bunları. Boyada renk tonu sıkıntısı olabiliyor iyi birine yaptırmanız lazım iyi ustayı bulunca danışabilirsiniz bu konuyu

• Beğen
Reaksiyonlar: egle
Top Bottom