Neler Yeni

Yayın açan arkadaşlar bi bakabilir mi ?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Berat fatih
Arkadaşlar Hobi olarak twichjt yayın açıcam twich ayarlarım nasıl olmalı yayın kalitesi chet müdahlesi tarzı ek olarak twitch yapmam gerekn var mı ?
onun dışında
obs ayarlarım bu şekilde
DOSA.png
daha başka ayarlamam gereken bir şeyler var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi de bagış sistemini nasl aktif edebilirim ? :D

bir de yayında konuşrken çat diye sesim kesilıyor bunun sebebi nedir mikrafona yaklaşamam mı ses gecikmesi mi yoksa başka bişey mi

Son düzenleme:

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,062
İsim
Oozdmrsm
Arkadaşlar Hobi olarak twichjt yayın açıcam twich ayarlarım nasıl olmalı yayın kalitesi chet müdahlesi tarzı ek olarak twitch yapmam gerekn var mı ?
onun dışında
obs ayarlarım bu şekilde
Alıntıyı görüntüledaha başka ayarlamam gereken bir şeyler var mı ?

bir de yayında konuşrken çat diye sesim kesilıyor bunun sebebi nedir mikrafona yaklaşamam mı ses gecikmesi mi yoksa başka bişey mi
twitchin kendi donate barı vardı sanki ama önce iştirak olman lazım. Yazın yayın yapıyordum iyi bi izleyici kitlem vardı yeni başlayan birine göre ona rağmen iştirak olamadım. O yüzden sabır edeceksin Öncelikle ilk hedefin para olmasın. Bu hedefle başlarsan yayınlara çok kalmaz 1 aya bırakırsın

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
onun dışında
obs ayarlarım bu şekilde
Alıntıyı görüntüledaha başka ayarlamam gereken bir şeyler var mı ?

onu farklı bi uygulama ile yapıyorlardı bende yapmıştım zamanında obs live stream mi neydi

Just reset

80+ Bronze
twitchin kendi donate barı vardı sanki ama önce iştirak olman lazım. Yazın yayın yapıyordum iyi bi izleyici kitlem vardı yeni başlayan birine göre ona rağmen iştirak olamadım. O yüzden sabır edeceksin Öncelikle ilk hedefin para olmasın. Bu hedefle başlarsan yayınlara çok kalmaz 1 aya bırakırsın
Knk bilgin vardır belki kick de yayın açarken mikrofonun sesi çok az geliyo varmıdır çözümü

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,062
İsim
Oozdmrsm
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,957