Neler Yeni

Öneri Pişmanlık Dolu Kulaklık: Corsair Void Elite

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
Arkadaşlar, eğer benim gibi gaflete düşüp Corsair adına güvenerek bu kulaklığı almak isteyen varsa sakın böyle bir hatâ yapmasın. Kulaklığın tasarımı ve incelemeleri internette "çok hoş" dursa da, gerçekte hiç öyle değil. Bu yanılgıya düşüp benim gibi kulaklığı alırsanız, hayâl kırıklığından perişan olursunuz. Kulaklıkta, çok fena baş ağrısı yapan bir dip ses var ve ne yaparsam yapayım düzelmiyor. Forumlardaki yöntemlerin hepsini denedim, hiçbiri çözüm sunmuyor. Aşırı leş bir kulaklık. Ne pedleri rahat, ne kafaüstü kumaşı rahat. Mikrofonu zaten kütük gibi, uygulamasından bahsetmiyorum bile. Corsair gibi bir markanın uygulaması, nasıl James Donkey gibi bir markadan daha geri kalır diye düşünüyordum; sonra, keşke sadece uygulaması geri kalsa dedim. Konfor olsun, ses kalitesi, mikrofon kalitesi olsun her anlamda James Donkey'den daha geride... İşin özeti, almayın, aldırmayın. Ben pişman oldum, siz olmayın.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
2 Yıla yakın süredir kullanıyorum. Dip ses olayını windows driver ile İCUE driveri çakışmasından dolayı olduğunu öğrendim ve windowsdan driver silip İCUE ile yükleyince gitti dip ses sıfır ses hiç bir şe açık değilken.
Mikrofon konusunda gayet beğeniyorum. Heleki Nvdia Broadcast uygulaması ile tadından yenmiyor ses olayı.
Ağırlık konusunda evet logitech serisi vs daha hafif ama hissiyat olarak çok dandik duruyor yeni kulaklık serileri onlarında. Bu daha tok bir kulaklık ama James Donkey Gamepower serisine göre yine hafif kalıyor.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
YILDIRIM
Arkadaşlar, eğer benim gibi gaflete düşüp Corsair adına güvenerek bu kulaklığı almak isteyen varsa sakın böyle bir hatâ yapmasın. Kulaklığın tasarımı ve incelemeleri internette "çok hoş" dursa da, gerçekte hiç öyle değil. Bu yanılgıya düşüp benim gibi kulaklığı alırsanız, hayâl kırıklığından perişan olursunuz. Kulaklıkta, çok fena baş ağrısı yapan bir dip ses var ve ne yaparsam yapayım düzelmiyor. Forumlardaki yöntemlerin hepsini denedim, hiçbiri çözüm sunmuyor. Aşırı leş bir kulaklık. Ne pedleri rahat, ne kafaüstü kumaşı rahat. Mikrofonu zaten kütük gibi, uygulamasından bahsetmiyorum bile. Corsair gibi bir markanın uygulaması, nasıl James Donkey gibi bir markadan daha geri kalır diye düşünüyordum; sonra, keşke sadece uygulaması geri kalsa dedim. Konfor olsun, ses kalitesi, mikrofon kalitesi olsun her anlamda James Donkey'den daha geride... İşin özeti, almayın, aldırmayın. Ben pişman oldum, siz olmayın.
1 sene kadar wireless modelini kullanıp hyperx cloud core wireless modeline geçtim kulaklık üst seviye bir kulaklık olmamasına rağmen corsair den çok daha iyi.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,045
İsim
Muhammet Trabzon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 Yıla yakın süredir kullanıyorum. Dip ses olayını windows driver ile İCUE driveri çakışmasından dolayı olduğunu öğrendim ve windowsdan driver silip İCUE ile yükleyince gitti dip ses sıfır ses hiç bir şe açık değilken.
Mikrofon konusunda gayet beğeniyorum. Heleki Nvdia Broadcast uygulaması ile tadından yenmiyor ses olayı.
Ağırlık konusunda evet logitech serisi vs daha hafif ama hissiyat olarak çok dandik duruyor yeni kulaklık serileri onlarında. Bu daha tok bir kulaklık ama James Donkey Gamepower serisine göre yine hafif kalıyor.
Hocam, ne yaptıysam çözemedim dip ses olayını. Revo Uninstaller ile iCUE uygulamasını tamamen kaldırdım. Sonnra bilgisayarı yeniden başlatıp uygulamayı yükledikten sonra kulaklığı bağladım bilgisayara, yine dip ses var. Kulaklığı pc'ye bağlamadan açıyorum, buna rağmen dip ses var ve aşırı baş ağrısı yapıyor. Bu kadar hayâl kırıklığına uğradığım başka bir ürün olmamıştı hayatımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 sene kadar wireless modelini kullanıp hyperx cloud core wireless modeline geçtim kulaklık üst seviye bir kulaklık olmamasına rağmen corsair den çok daha iyi.
Hocam, sinirden gittim James Donkey 710 kulaklığını yeniden sipariş geçtim. Aynı kulaklıktan devam edeceğim gibi. Eskisi 5 yıl falan idare etti beni sağolsun. O bozulana kadar başka bir kulaklığa geçmeyeceğim gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bandı kırıldı benimde kafama takarken çok dandik bir kulaklık o kırılma bile kronikmiş
Corsair ürün alınmaz yaa, Türkçe dil desteği bile yok.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ürünü satmak istiyorsan konuşabiliriz hocam.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Bende Corsair ürünlerinden bir şey almam. Markaya güvenerek 1.2k para verip mouse aldım ve 6 ay olmadan scroll bozuldu garantiye gönderdim para iadesi olacakmış ama şuanki fiyatı 2k civarı ve bana aldığım fiyatı ödeyeceklermiş...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom