Neler Yeni

kardeşim monitörü kırdı..

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,484
İsim
uwu
klavyeye de olmuştu sanırım uğraşma çöpe at işte (monitörü değil)
Keşke..

Telefonunu pencereden dışarı bırak veya bu olayı ailene anlatabilirsin. En azından yeni monitörün olur.

Hocam telefonu ucuz android değil ki 12k mı ne fiyatı var bişey olsa yine para babama dönüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

pointe çizsene nasıl kırıldığını
Silinen fotolar 2/3 gün sonra tekrar eklenecek.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
Ergenusların şerrinden. Monitör kiran ve ite boka para harcayan toksik kızların (hele kardeşse) şerrinden. Alemlerin Rabbi olan Allah'a sığınırım (amin)

ben 15 kız kardeşim 13 eline telefonu verdiler bide numara aldılar kendisine tam ergen oldu çekilmiyor.
Telefonu sattirırdım. Eğer kardeşin telefonu her yerde ortalıkta bırakıyorsa, sıksık kaybediyorsa ve satmana ailen izin vermiyorsa gizlice sat sonra kaybettin de. Parayla monitör + ram ssd filan yaparsın

Bende sanki yapabilecekmişsin gibi söylüyorumda ben 13 yaşındayım benim g*tüm yemez satmaya seninkide yemez muhtemelen

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Mehmet Aslan
insanın kız kardeşi olmaz olsun bu agresiflik ne kedinin mamasını katmadım diye kırdı monitörü dengesiz hareketleri var en son çıldırtacak ya ne parasının değerini biliyor nede normal hayatta düzgün para harcamasını parayı çöp edecek şeyler için kullanıyor.

monitör çok iyi değildi ama en azından 200hz di ghostingli olsada şuan 30hz tv ekranından yazarken gözüm ağrıyor.

( akşam fotoğraf eklicem tel arabada kalmış )
Düzenleme fotoğraflar eklendi
bahaneyle iyi monitör aldır :d

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hellx
Zaten sanırım izlemedim ama tahminim olarak Abdullah abi bu monitörü gömmüştü xD geçmiş olsun hocam 240hz 24 inç daha kaliteli monitörler mevcut 7400 TL den başlıyor pivotta olucaksa 8400 leri buluyor.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,484
İsim
uwu
Zaten sanırım izlemedim ama tahminim olarak Abdullah abi bu monitörü gömmüştü xD geçmiş olsun hocam 240hz 24 inç daha kaliteli monitörler mevcut 7400 TL den başlıyor pivotta olucaksa 8400 leri buluyor.
Hocam iyi monitör değil ama 200hz i gören yapışıyor sarı sitede 3.5 a alıcıları çıktı deneme amaçlı koymuştum.

bahaneyle iyi monitör aldır :d
Ben normalde emülatörü mobil oyun oynuyordum şimdi ortalama bir monitöre 4/5k bayana kadar yazın alacağım telefona (takdir olursa) ona kablosuz kulaklık fln yada direk hikayeli oyun için qhd yada TV almak daha mantıklı geliyor artık FPS oyunları pcde sarmıyor

DonanımFikir

Fikr-i Donanım 2020-2024
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,605
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Geçmiş olsun.
Neticede ailenle konuşup kız kardeşine verilen harçlık azaltılıp sana verilebilir. Monitör ucuz bir şey değil sonuçta.
Hem dersini almış olur kardeşin hem de yeni ve daha iyi monitöre para da birikmiş olur.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Geçmiş olsun hocam ailenle konuşup yeni monitör istemeni tavsiye ederim. Ama içinden ne geçiyorsa söyle yani her bir şeyi eksik olduğunda ona alıyorsunuz vs vs. Yada telefonunu kır direkt.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Al telefonunu paramparça et aklı başına gelir, aynı odada değilseniz sana tavsiyem odanın kapısını kilitlemen olur.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,484
İsim
uwu
Al telefonunu paramparça et aklı başına gelir, aynı odada değilseniz sana tavsiyem odanın kapısını kilitlemen olur.
Giden 4k lik monitör yüzünden 12klik telefonunu kirmak bana mantıksız geliyor en fazla 1 gün telefonunu saklarım yada makyaj aynasını kırabilirim daha fazlasında can güvenliğim için tehlikeli

NZXT

80+ Bronze
Giden 4k lik monitör yüzünden 12klik telefonunu kirmak bana mantıksız geliyor en fazla 1 gün telefonunu saklarım yada makyaj aynasını kırabilirim daha fazlasında can güvenliğim için tehlikeli
Bende Bu monitörün 23.8 inçlik modelini kullandım, çok hassas, elim hafiften değdi ve klavyemin tam üstüne düştü ve sonuç ekranın yarısı simsiyah ve mürekkebi akmış. Monitör kalitesizliğinden kaynaklı birazda. Sonra gittim LG UltraGear aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
-Hayaller:

Elini vuracaksın masaya; burada kural da benim, racon da. Uymayanın façasını alırız.

Gerçekler XD:
-https://youtube.com/shorts/ykLhswvF5aU?si=qc85kEWPuhAELBI9

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,105
Üyeler
141,668
Son üye
miragedustll
Top Bottom