Neler Yeni

Sistem nasıl olmuş ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
mett
Alıntıyı görüntüle
Bu sıvı soğutma hakkında fikriniz nedir? Baya öneriliyor diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deepcool sıvı soğutmalar amazonda yurt dışından geliyor vergileri ve getirme ücreti vs 1000 TL civarı daha ekliyor üstüne. Msi başta olmak üzere başka markalardan da öneri sunabilecek var mı ?
Tr de pek bilinmese de yabancıların sürekli olarak kullandığı f/p güzel üründür.

HeiMef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Umut Senem
Tr de pek bilinmese de yabancıların sürekli olarak kullandığı f/p güzel üründür.
Bende öyle biliyorum, fakat amazondan sistemi dizmemin sebebi vade farksız 6 taksit yapabilmemdi fakat yurt dışından amazonun göndermediği ürünlerde taksit imkanı yok sadece tek çekim oluyor. Bundan dolayı eledim bi tık :(

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Unsal
NZXT H6 Flow RGB Kasa mevcut. Sadece kurulum için açtım. Dilersen mesaj atabilirsin.

HeiMef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Umut Senem
Kasa ve İşlemci soğutucu önerecek olan var mı ? Ayrı ayır 10 bin tl civarı olmazsa her iki parçada, bütçemi aşıyor.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Kasa Olarak Gt502 alsan Bide Sıvı Sogutma Artic Alsan Tadından Yenmez Aksine Sistem Baya Kaliteli

Berat2135

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Berat Heval KAYACAN
Ekran kartı, İşlemci ve anakart indirimlerden alındı bende şu an. Fakat kalan parçaları şimdi sipariş vereceğim. Kasa eklemedim güzel bi kasa tavsiye ederseniz sevinirim.
Bencede buradaki fiyatlar akakçeden tek tek hesaplandığın fiyattan kat ve kat daha fazladır mesela sıvı sogutmanin ihtilat depozitosu ve kargoyla 4200 gibi bı fiyata geliyor ama sinerjide 3500 yani en basiti burdan 700 TL kısaca bence akakçeden bakarak siparişini ver

TahinPekmez

80+ Silver
Ekran kartı hediye geldi doğum günümde bu sebepten kendim toparlamaya başladım gerisini :(
neeeeeee!!!! Bana neden hep t-shirt hediye geliyor. kaziklaniyorum hissine kapıliyorum artık

owerdoze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mina
Nzxt H7 flow hiç düşünmeden alabilirsiniz. Aldığınıza pişman olmayacağınız bir kasa. 3 öne 1 egzoz çıkışına 140mm fan taktiginizda muhteşem bı hava sirkülasyonu oluyor. İmkan el verse NZXT h9 alın dicem ama onada dandik fan taktiginizda kasa güzel durmuyor kasa maliyetli biraz. Bende 2 Side var fikir sahibi olman için resim bırakıyorum .
1000011449.jpg
1000015369.jpg

HeiMef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Umut Senem
Nzxt H7 flow hiç düşünmeden alabilirsiniz. Aldığınıza pişman olmayacağınız bir kasa. 3 öne 1 egzoz çıkışına 140mm fan taktiginizda muhteşem bı hava sirkülasyonu oluyor. İmkan el verse NZXT h9 alın dicem ama onada dandik fan taktiginizda kasa güzel durmuyor kasa maliyetli biraz. Bende 2 Side var fikir sahibi olman için resim bırakıyorum .Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
İkinci resimdeki, alt bölümde boşluk olması sadece fanların orada olmasını istemiyorum. İlk resimdeki kutu kalinde alt bölümün kutu benzeri bir şey ile kapalı gelmesi daha estetik geliyor. İlk attığınız resimdeki kasanın ismi nedir tam olarak ve üst tarafa 360mm sıvı soğutma fanları sığıyor mu acaba ?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,030
İsim
Mehmet Aslan

HeiMef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Barış Umut Senem
hediye olarak msi rtx 4080 super suprim x mi verdiler o.O2 o.O2
Hayır dostum :) Tipini ve estetiğini çok beğendiğim çıkmasını beklediğim bir kart vardı o çıktı çıktığı gibi gaming.gen.tr den alıp yollamışlar doğum günü hediyesi olarak. Suprim ve rog lar va ilgimi hiç çekmiyor pavyon gibi o ne öyle :D

Ekler

• 301F6BE4-2293-401A-A21C-19AE066EDB9C.jpeg
    301F6BE4-2293-401A-A21C-19AE066EDB9C.jpeg
    976.6 KB · Hit: 76
Top Bottom