Neler Yeni

Paranormal Varlıklar gerçekten var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Kerem
Paranormal Varlıkların olduğuna inanıyormusunuz?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Paranormal Varlıkların olduğuna inanıyormusunuz?

Bu konuda da görenler var ben bazen beni izleyen biri varmış gibi görüyordum yazın kesilmeyen cığlık sesleri duyuyordum geceleri . Balkonda otururken sanki biri arkamdan geçiyorsa parmağını sırtımda gezdirir gibi bir his geliyordu. Acaba bu kola yapılan büyü gibi bir şey gerçek mi? 7.sınıfta kız arkadaşım koluma ve defterime şekiller çiziyordu. Bazen bana arkadaşımı goruyormusun diye sorardı (sınıfta sadece o ve ben varken) neyse detay vermim. kızın çizdiği şekillerin bulunduğu defteri yayladan getirmiştim sıra arkadaşım olan çocuk o sayfayı yırttı ve şuan o günden beri cığlık sesleri duymuyorum ama izlenme hissi hala var.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık

Bu konuda da görenler var ben bazen beni izleyen biri varmış gibi görüyordum yazın kesilmeyen cığlık sesleri duyuyordum geceleri . Balkonda otururken sanki biri arkamdan geçiyorsa parmağını sırtımda gezdirir gibi bir his geliyordu. Acaba bu kola yapılan büyü gibi bir şey gerçek mi? 7.sınıfta kız arkadaşım koluma ve defterime şekiller çiziyordu. Bazen bana arkadaşımı goruyormusun diye sorardı (sınıfta sadece o ve ben varken) neyse detay vermim. kızın çizdiği şekillerin bulunduğu defteri yayladan getirmiştim sıra arkadaşım olan çocuk o sayfayı yırttı ve şuan o günden beri cığlık sesleri duymuyorum ama izlenme hissi hala var.
Hocam kolu kesip atarsanız izlenme hissi de geçecektir diye yorumladım :ROFLMAO:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz
Var olduğunu düşünüyorum bir keresinde uyurken kapıyı ortmemisim normalde kapatırım yada çok az açık bırakırım o gün kapı yarıya kadar acıktı unuttuğum için. kalkıp kapatmaya üşendim keske biri kapatsa dedim içimden yaklaşık 2 dk sonra kapı çok yavaşça nerdeyse hiç ses çıkmadan kapandı kendi kendine bende noluyo falan demedim hiç uyudum bisey olmadı

SeryXS

80+ Bronze
Yok. Dünyada sadece insanlar, bitkiler ve hayvanlar var gerisine inanmıyorum.

grasdiyas

80+ Silver
meta fizik harici inanmmıyorum pek

Top Bottom