Neler Yeni

Galaxy Store'daki Mart Ayına Özel İndirim Kuponu Hatası !!

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
Herkese selam Galaxy Store'da şu an Mart ayına özel %90 indirim kuponu veriliyor ve bende aldım fakat istediğim oyunun satın alma aşamasındayken kupon gözükmüyor ve kuponun süresinin bitmesine 4 gün kaldı acil yardım !!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese selam Galaxy Store'da şu an Mart ayına özel %90 indirim kuponu veriliyor ve bende aldım fakat istediğim oyunun satın alma aşamasındayken kupon gözükmüyor ve kuponun süresinin bitmesine 4 gün kaldı acil yardım !!
Tamam kupon sadece oyun içinde geçerliymiş sorunum çözüldü :)

utkualp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper

Üst kısımdan çözüldü olarak işaretleyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
furkan dogan

Hocam merhaba bende kuponu kullanmak istiyorum ama banka kartımı kart düzenleyici tarafından reddedildi diyerek reddediyor. Bundan önce kartımı kabul etmişti işlemleri yaptım hesabımdan 1 TL çekti ama bu seferde oyun içi içerik gelmedi hiç bir şey anlamadım.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kadir
Steam
kdrRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam merhaba bende kuponu kullanmak istiyorum ama banka kartımı kart düzenleyici tarafından reddedildi diyerek reddediyor. Bundan önce kartımı kabul etmişti işlemleri yaptım hesabımdan 1 TL çekti ama bu seferde oyun içi içerik gelmedi hiç bir şey anlamadım.
yalan olmasın bir fikrim yok hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,583
Üyeler
141,316
Son üye
eray31
Top Bottom