Neler Yeni

Çözüldü✓ Hava soğutma Assassin spirit 120 V2 plus takamıyorum yardım

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emir
Arkadaşlar anakarttaki stok soğutucu kilidini çıkarttığımda oradaki deliklerin boş olduğunu gördüm fakat diğer videodaki adamlarda oralar dolu nereye gitmiş olabilir ya da nasıl yapabilirim içinde düşmüş olabilir mi sizce çünkü vida boş dönüyor yani ek bir şey lazım oraya

Ekler

• IMG_20240405_014426.jpg
    IMG_20240405_014426.jpg
    3.3 MB · Hit: 30

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet EFİL
Anakart kutusunda olmasın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Metehan Usta
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar, Müzik
Instagram
https://www.instagram.com/metehannusta/
Facebook
metehanusta007
Dostum eğer soğutucu normal bir şekilde takılıyken söktüysen arka plaka anakartın arkasına düşmüştür. Eğer hiç takmadıysan kutulara bak. Bir plaka olacak. Anakartın arkasından oturtup elinle tutarak soğutucuyu takacaksın.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,275
İsim
Kerem Çavuş
Kitapçığı oku soğutucu kutusunun içinden çıkan işlemcine uygun söketi anakartın arkasından takarak soğutucuyu oturtabileceğin aparatı takacaksın zaten

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
slm
Kutuların içini kontrol edebilirsin diyeceğim ama önceden fan varsa muhtemelen sökerken arka tarafa düşmüştür. Kasanın arka kapağını açıp orayı kontrol edebilirsin muhtemelen oraya düşmüştür.

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutuların içini kontrol edebilirsin diyeceğim ama önceden fan varsa muhtemelen sökerken arka tarafa düşmüştür. Kasanın arka kapağını açıp orayı kontrol edebilirsin muhtemelen oraya düşmüştür.
Yok hocam her şeyi yeni aldım stok fanı takmadım sadece stok fan tutucular vardı onu biraz bastırarak çıkardım o sırada arkaya mi düştü napti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum eğer soğutucu normal bir şekilde takılıyken söktüysen arka plaka anakartın arkasına düşmüştür. Eğer hiç takmadıysan kutulara bak. Bir plaka olacak. Anakartın arkasından oturtup elinle tutarak soğutucuyu takacaksın.
Yok hocam her şeyi yeni aldım stok fanı takmadım sadece stok fan tutucular vardı onu biraz bastırarak çıkardım o sırada arkaya mi düştü napti. Nasıl bir plaka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kitapçığı oku soğutucu kutusunun içinden çıkan işlemcine uygun söketi anakartın arkasından takarak soğutucuyu oturtabileceğin aparatı takacaksın zaten
İsin garip yanı soğutucu kutusundan o tarz bir aparat çıkmadı thermalrighttan anakart kutusunda da herhangi bir aparat göremiyorum 🤦

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum eğer soğutucu normal bir şekilde takılıyken söktüysen arka plaka anakartın arkasına düşmüştür. Eğer hiç tak
Hocam foto ekliycem Ekliyemiyorum site sağ olsun
madıysan kutulara bak. Bir plaka olacak. Anakartın arkasından oturtup elinle tutarak soğutucuyu takacaksın.

Arkaya düşmüş çok teşekkür ederim hepinize

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,025
Üyeler
141,382
Son üye
tarihçi türk
Top Bottom