Neler Yeni

İNNO3D RTX 4060 0db özelliği var mı?

Good King

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Mustafa Erdoğan
arkadaşlar selam sizlere bir sorum olcak yeni sistem aldım dün akşam elime ulaştı kartın fanları boşta dönmüyordu 0db var diye sevinmiştim sonra anakartın ses kartı driverini kurunca yeniden başlatma istedi yeniden başlattım taaa o zamandan beridir 21 derece olmasına rağmen kart boşta dönmeye devam ediyor bunun bir çözümü yokmu yada bu özellik yoktuda o fanlar nasıl dönmedi ilk windows kurduğumda bilgilendirirseniz sevinirim
Sistem bu şekilde
1712373857652.png

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,413
İsim
Mehmet Aslan
arkadaşlar selam sizlere bir sorum olcak yeni sistem aldım dün akşam elime ulaştı kartın fanları boşta dönmüyordu 0db var diye sevinmiştim sonra anakartın ses kartı driverini kurunca yeniden başlatma istedi yeniden başlattım taaa o zamandan beridir 21 derece olmasına rağmen kart boşta dönmeye devam ediyor bunun bir çözümü yokmu yada bu özellik yoktuda o fanlar nasıl dönmedi ilk windows kurduğumda bilgilendirirseniz sevinirim
markanın tuneit adlı yazılımı indirip bir bakın belki ayarlama yapabilirsiniz.

Good King

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Mustafa Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öyle bir yazılımmı varmış bi bakayım bilmiyordum ben sadece driverle geforce experience kurup furmark yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

markanın tuneit adlı yazılımı indirip bir bakın belki ayarlama yapabilirsiniz.
1712374139549.png

Burda ne yapmam gerekiyor tam olarak

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,413
İsim
Mehmet Aslan
öyle bir yazılımmı varmış bi bakayım bilmiyordum ben sadece driverle geforce experience kurup furmark yaptım

Alıntıyı görüntüle
Burda ne yapmam gerekiyor tam olarak
hocam kartın fanları 0 rpm gözüküyor. Yani şuan çalışmıyor. Emin misiniz çalıştığına ?

Good King

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Mustafa Erdoğan
video yüklenmiyor herhalde ama fotoğrafta anlaşılır şekilde dönüyor

hocam kartın fanları 0 rpm gözüküyor. Yani şuan çalışmıyor. Emin misiniz çalıştığına ?
Aşağıda video var dönüyor yani anlamadım

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-04-06 saat 06.35.50_e0c81a55.png.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-06 saat 06.35.50_e0c81a55.png.jpg
    373 KB · Hit: 29

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,413
İsim
Mehmet Aslan
video yüklenmiyor herhalde ama fotoğrafta anlaşılır şekilde dönüyor

Aşağıda video var dönüyor yani anlamadım
garip bir durum hiç başıma gelmedi. Sürücüyü geri yükleme şansınız varsa eski sürümü geri getirmeye çalışın belki düzelir. Yada öğlen konuyu yükseltin belki bilen biri çıkar.

Good King

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Mustafa Erdoğan
Valla pcyi ilk defa yeniden başlatınca oldu msi ankarata ses sürücüsü yükledim diye ekran kartı etkilenmez bence hocam kasayı ilk yeniden başlatmamda başıma geldi bu

Msi afterburnerden ayar vs yapılabilir mi ki

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,413
İsim
Mehmet Aslan
Valla pcyi ilk defa yeniden başlatınca oldu msi ankarata ses sürücüsü yükledim diye ekran kartı etkilenmez bence hocam kasayı ilk yeniden başlatmamda başıma geldi bu

Msi afterburnerden ayar vs yapılabilir mi ki
maalesef bir fikrim yok hocam. Yani durduk yerde yapmaz diye düşünüyorum bence sürücü ile alakalı olabilir. En iyisi konuyu insanların aktif olduğu bir saatte tekrar yükselt.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,319
İsim
Hakanbey
maalesef bir fikrim yok hocam. Yani durduk yerde yapmaz diye düşünüyorum bence sürücü ile alakalı olabilir. En iyisi konuyu insanların aktif olduğu bir saatte tekrar yükselt.
Aı scan çalıştırın düzelir

Good King

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Mustafa Erdoğan
Öncelikle MSİ Afterburner kaldırın. Bazen çakışmaya sebep olabiliyor fan ayarlardında. Hala düzelmezse DDU ile driverı kaldırıp baştan kurun.

Good King

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akın Mustafa Erdoğan
Öncelikle MSİ Afterburner kaldırın. Bazen çakışmaya sebep olabiliyor fan ayarlardında. Hala düzelmezse DDU ile driverı kaldırıp baştan kurun.
msi afterburner kurulu değil bilgisayarda

ddu ile kaldırıp hangi sürücüyü kurayım?

Top Bottom