Neler Yeni

S23 FE vs S24 Aradaki 15k lık farka değer mi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Benim s23 de octa core var şuan şok geçiriyorum
Nasıl yani? Octa core sadece 8 çekirdekli demek yani başka bir anlamı yok ki evet 8 Gen 2 de 8 çekirdekli zaten 😀

Edit: S23 zaten Exynos versiyona hiç sahip değilmiş sanırım sadece Snapdragon.

Son düzenleme:

Hanaz

80+ Gold
Nasıl yani? Octa core sadece 8 çekirdekli demek yani başka bir anlamı yok ki evet 8 Gen 2 de 8 çekirdekli zaten 😀

S23 ün de Exynos versiyonu var bu arada ama Türkiyede satılanda Snapdragon var.
Exynos bile yok benim telefonda hocam
Yada ben anlamadım telefonda bulamadım donanımları kitapçığına bakıyım dedim octa core yazıyor altında değerleri şimdi benim işlemci ne olara geçiyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Exynos bile yok benim telefonda hocam
Yada ben anlamadım telefonda bulamadım donanımları kitapçığına bakıyım dedim octa core yazıyor altında değerleri şimdi benim işlemci ne olara geçiyor
TR cihazıysa çok sorgulamana gerek yok 8 Gen 2 var telefonunda. Yurtdışı cihazı ise cihaza Play Storeden CPU-Z indirip öğrenebilirsin.

Hanaz

80+ Gold
TR cihazıysa çok sorgulamana gerek yok 8 Gen 2 var telefonunda. Yurtdışı cihazı ise cihaza Play Storeden CPU-Z indirip öğrenebilirsin.
Tr hocam da içime bi şüphe düştü gidip en kötü işlemcisi olan s23 ü mü aldım doye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tr hocam da içime bi şüphe düştü gidip en kötü işlemcisi olan s23 ü mü aldım doye
Aida64 de sd8 gen 2 diyor

Hanaz

80+ Gold
İstersen CPU-Z indirip bak ama %100 8 Gen 2 var TR cihazı ise 😀

Edit: vazgeçtim bakma orada çıkmıyormuş işlemci 😅
Cpu z göremediğimden aida64 indirdim de sd8 g2 iyi değilmi exynox a göre

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,656
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Hanaz

80+ Gold
S23'ün şarjının S24'ün exynos versiyonundan daha iyi gittiğini ama snapdragon versiyonundan daha kötü gittiğini gösterdim. Amerikada yaşamadığımız için arkadaşın aldığı Exynos ile gelecek yani S23'e göre daha kötü gidecek.
Bu arada Performans profilinden düşük seviyeli moda almadıysanız şiddetle tavsiye ederim. Telefonun ısınmasını azaltıyor, şarjınız daha iyi gidiyor. Bu ayar 120hz'i de kapatmıyor ve gözle görülür bir performans düşüşü yaşamıyorsunuz. Oyunlarda da otomatik olarak kapanıyor.
Ayarladım hocam sağolasın

YazılımKafa

80+ Silver
Bu 2 telefon arasında kaldım. 15bin TL'lik farka değecek özellik var mı? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. İşlemci konusunda çok bilgim yok. Bütçem çok sıkışırsam s24e yetiyor ama çok sıkıntıya giriyorum. s23 fe pişman eder mi?
edit: Genel olarak telefonu sosyal medya ve dizi film için kullanıyorum. Yani pil süresi de önemli benim için.
İkiside değil s23 al. Fiyat performans

ruhadeaf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alican Uğur
İlgilendiği Kategoriler
Sağır'ım
S23 Ultra kullanıyorum bence S23 alabilirsin lüften S23 Fe ve S24 almayın eyxnos çok şikayet var bilgine Snapdragon gayet rahat

Top Bottom