Neler Yeni

sistemimi ve ekipmanlarımı 2.el satmayı düşünüyorum sizce kaça gider?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat kılıç
Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar tuttuğunuz oruç kabul olsun yaza bilgisayarımı satmayı düşünüyorum ben bilgisayar konusunda bilgili ama 2.el konusunda çok bilgisi olmayan biriyim bilgisayarımı her ay temizlerim özel spreylerini falan aldım bakımlı bilgisayarım var yani ben bilgisayarımı 1 buçuk sene önce aldım bir tanıdık abim saolsun ayarlardı normalde satılmıyorlar buldu bir şekil ucuza aldım o zamana göre 3500 yada 4000 TL para verdim.Ekipmanlarımıda temizlerim özel fırçasını aldım klavyemi güzelce temizlerim onlarıda
BİLGİSAYARIN ÖZELLİKLERİ
KASA:Gameforce 4 adet led fanlı
ANAKART:Asus prime b250m plus
İŞLEMCİ:İntel core i3 7100 fanı ile vercem 3.90GHz
RAM:Ramlerimde ilk 8GB ram vardı WD(Western digital) 2400Mhz sonrada ben bir 8GB daha aldım hikvision u10 2600Mhz toplam 16 var
SSD DEPOLAMA:WD(western digital) sn530 256gb m2 ssd okuma Hızı: 2400 MB/s ve yazma Hızı: 950 MB/s hızları mevcut
EKRANKARTI:Asus arez rx 560 oc evo versiyonu vrami 2048mg 2 gb ekrankartı yani gddr5 1500Mhz bellek saati 1187Mhz de çekirdek saati var ve ekran kartım hala güncelleme alıyor
PSU:tam emin değilim bundan ama 400 yada 450 w olması lazım çünkü ekrankartı 400 w istiyor
EKİPMANLARIM
KLAVYE:Rampage kbr34 semi winner
mouse(FARE):Msı interceptor ds b1
KULAKLIK:Gamepower mei 7.1
mouse PAD(FARE ALTLIĞI):Razer goliathus 90x30 xxl

bilgisayarın oyunlarda aldığı değerleride yazıyım

VALORANT:En az 150 fps 220 230 ları gördüğüm oluyordu ama ayarlarlamalar ile bu ayarlamalar düşündüğünüz gibi çamur yapmıyor haberiniz olsun oyun içi ayarlamalar herangi bir kod mod dosya yüklemedim
CSGO:Csgo da en az 150 hatırladığım kadarıyla bundada 220 230 ları görüyordu fakat csgo 2 de o kadar görmez 100 görür en az en fazla de 180 190 diye düşünüyorum
LEAGUE OF LEGENDS:Fps ben sabit 80 kullanıyordum ama sınırlandırmaz isem 300 leri rahat görüyordu
FORZA HORİZON 4:Amd için özel ayarlarını bulcam diye canım çıkmıştı en az 60 en fazlada 90 görüyordu üstüne çıkmadı ama akıcı oynardım çok rahat ama 5 çıkmış hani heralde oynatmaz onu
WATCH DOGS2:Bu oyundada ayarlamaları yapıp en az 60 en fazlada 100 ü geçirtiyordum ve rahat akıcı oynayıp bitirdim

başkada aklıma gelmedi şuan çoğu gencin giriş seviyesi olarak alıp rahatlıkla düşündüğü oyunları alabilceğini düşünüyorum sahibindende 10000 TL lik ilanlarda benim bilgisayarımdan kötü bilgisayarlar gördüm ama 10000tl üstüde gitceğini sanmıyorum ben çünkü bazen kampanya falan oluyor 10000 TL ye bunun 2 katını falan alıyorsun ben hepsiyle tam 10000tl ye koymayı düşünüyorum ve mezun olduğum için eylülden beri bu pc de oyun oynanmadı zorlanmadı bilgisayar sizin görüşleriniz neler

Son düzenleme:

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Yazıyı siyah yazmasan iyiydi okunmuyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

CS2 de 120 yi zor geçer bu sistem 10k ederi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazıyı siyah yazmasan iyiydi okunmuyor hocam

CS2 de 120 yi zor geçer bu sistem 10k ederi var
hocam iyi demişsinde bu yukarda bu profilinin ordan karanlık mod normal mod yapabilirsin karanlık yağınva siyah kayboluyordur sende istersen bi dene onun dışında yorumun için teşekkürler bende öyle düşünüyorum ama yinede bilgi almak istedim

hocam ben düzenledimde yazıyı buyur zevkin bozulmasın şimdi başkasıda gelir şimdi beyaz temadır ona göre renkler belirledim

Son düzenleme:
Top Bottom