Neler Yeni

O kadar araştırdım sonunda bu iki seçenek arasında kaldım

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak
Laptop ekranını kullanacağım diyorsan victusdan uzak durmak daha iyi bir seçenek çünkü victus'un panelinin gecikme değerini bariz hissediyorsun mausu kaydırdığında bile çok bariz anlaşılabiliyor loq'da bu durum daha kabul edilebilir.

Masqu34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuzhan yıldız
Laptop ekranını kullanacağım diyorsan victusdan uzak durmak daha iyi bir seçenek çünkü victus'un panelinin gecikme değerini bariz hissediyorsun mausu kaydırdığında bile çok bariz anlaşılabiliyor loq'da bu durum daha kabul edilebilir.
Açıkçası ekran biraz önemli

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Açıkçası ekran biraz önemli

Ekran konusunda zaten nitro 5, lenovo loq, victus, msı cyborg veya thin gibi senin bütçendeki bütün giriş seviye modeller ıps in en düşük kalitesindekini kullanıyor.

Ekran harbi önemliyse gidip üst seviye modellerin daha düşük donanımlılarını alman lazım.

Ekran ne için lazım ? Ne amaçla kullanıcaksın ?

Masqu34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuzhan yıldız
Ekran konusunda zaten nitro 5, lenovo loq, victus, msı cyborg veya thin gibi senin bütçendeki bütün giriş seviye modeller ıps in en düşük kalitesindekini kullanıyor.

Ekran harbi önemliyse gidip üst seviye modellerin daha düşük donanımlılarını alman lazım.

Almamda ki amaç yazılım bazen oyun oynamak bazen fiilm anime izlemek e zaten ara sıra bazen(günde 1saat) için ekran kaliteli olsunda güzel keyif alıyım diyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin attığınız 4060 lı aklıma yattı aslında ilerde ram yükseltebilirim değilmi birde 1 yıl 8gb ile edebilirmiyim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Almamda ki amaç yazılım bazen oyun oynamak bazen fiilm anime izlemek e zaten ara sıra bazen(günde 1saat) için ekran kaliteli olsunda güzel keyif alıyım diyorum

Sizin attığınız 4060 lı aklıma yattı aslında ilerde ram yükseltebilirim değilmi birde 1 yıl 8gb ile edebilirmiyim

Tamam zaten o konularda bu ekran yeterli, bu giriş modellerin hepsi IPS panel, çok iyi olmasalarda oyun dizi film için fazlasıyla iş görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Furkan Ceyhan
Hocam yorumunuz için çok sağolun son kez bi bakarken https://app.hb.biz/FX0Pz0Gj5jHU
Şöyle bi modele denk geldim ne dersiniz bu daha iyi gibi sanki

Victus 16 larda kronik sorun mu var ?
Bir sorun yok genel power limit var bildiğim kadarıyla aynı işlemciye sahip victusum var uygulamasndan performans modunda maxa çekince her şeyi cinebenchte15250 dengelide bırakınac 14.000 puanlar alıyor sıcaklığı oyunlarda 70-90 aralığında geziyor 90 olduğuna şahit olmadım oyun içinde hwmonitorde öyle görünüyor tek sorunu monitör renkleri kötü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,345
Üyeler
141,282
Son üye
YusSaci_
Top Bottom