Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop da dp girişi yok

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Alihan Bilici
Ben de aynı durumdayım şu an, monitör aldığımda HDMI versiyonları vs sıkıntı yaratabiliyordu ve DP kullanınca monitörümde OC yapabiliyordum. En iyi seçenek olarak laptopta Type-c girişi var, Type-c to DP aldım ve sorunsuz kullanabiliyorum.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Yunus
agam selamlar geç yazıyorum ama laptop excalibur g770 rtx3050 versiyon monitorde gamebooster 23.8 200hz gaming monitor. Hdmı ile bağlasam 200hz verirmi?

Laptopunuzdada monitördede özellikşer kısmında yalnızca "1x HDMİ" olarak belirtilmiş hdmi sürümü hakkında bir bilgi yok.
Eğer kutusunda vs yazıyorsa öğrenip yazarsan net bilgi veririm.

Ha bana sorarsan eğer 3500₺ lik markasız bir monitörde hdmi sürümü yüksek hiç zannetmiyorum laptopta olma ihtimali yüksek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de aynı durumdayım şu an, monitör aldığımda HDMI versiyonları vs sıkıntı yaratabiliyordu ve DP kullanınca monitörümde OC yapabiliyordum. En iyi seçenek olarak laptopta Type-c girişi var, Type-c to DP aldım ve sorunsuz kullanabiliyorum.

Buda bir seçenek düzgün bir çevirici alıp type-c to Dp ile kullanılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Steam
0xraptoRwave
Twitter
emrhna7ess
Discord
emrhna7ess
Bazı Type-C soketleri aynı zamanda DisplayPort da destekliyor. Bilgisayarınızın üreticisinin resmi destek sayfasından öğrenebilirsiniz. Mesela bende böyle.

1712837478070.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,274
Üyeler
141,692
Son üye
hellsing