Neler Yeni

Netflix için 2 ortak arıyoruz

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emre
selamın aleyküm , netflixi düzenli olarak her ay kullanmaktayız. gelen giden oluyor. şuana kadar ben ve @Afur hep sabit devam ettik , ultra hd olan planı kullanıyoruz 4kişilik olan, ödeme yapan arkadaşım nays ile ödeme yapıyor, naysın kampanyasına göre kişi başına düşen para değişiyor buna netflixin zamı da dahil, şuanda netflix ultra hd ye 229,99 TL/ay ödüyoruz , nays bu ay ki kapmanyasında max 100tl geri ödeme yapmakta .bu ay kişi başına 32,5tl düşmekte. katılmak isteyen arkadaşlar bana veya @Afur yazabilir. parayı afura gönderiyoruz ödemeyi o yapıyor naysı kullanarak. bu şekilde gelmek isteyeni bekleriz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Afur

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Muhammet Kürkçü
selamın aleyküm , netflixi düzenli olarak her ay kullanmaktayız. gelen giden oluyor. şuana kadar ben ve @Afur hep sabit devam ettik , ultra hd olan planı kullanıyoruz 4kişilik olan, ödeme yapan arkadaşım nays ile ödeme yapıyor, naysın kampanyasına göre kişi başına düşen para değişiyor buna netflixin zamı da dahil, şuanda netflix ultra hd ye 229,99 TL/ay ödüyoruz , nays bu ay ki kapmanyasında max 100tl geri ödeme yapmakta .bu ay kişi başına 32,5tl düşmekte. katılmak isteyen arkadaşlar bana veya @Afur yazabilir. parayı afura gönderiyoruz ödemeyi o yapıyor naysı kullanarak. bu şekilde gelmek isteyeni bekleriz
Hocam bu tvden izleme muhabbeti nasıl oluyor? Her tv den izlemek istediğimde hesap sahibine onaymı gidecek?

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu tvden izleme muhabbeti nasıl oluyor? Her tv den izlemek istediğimde hesap sahibine onaymı gidecek?
aynı anda sadece 1 televizyon dan izlenebiliyor smart tv için , android tv filan kullanıyorsanız apk indirip sanki internetten izliyormuş gibi yapabilirsiniz. onay işlemi içinde, ortak olan arkadaşlara hesabın epostası veriliyor. televizyondan izleyecek olanlar e posta üzerinden girip onay işini hallediyor

Son düzenleme:

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Muhammet Kürkçü
aynı anda sadece 1 televizyon dan izlenebiliyor smart tv için , android tv filan kullanıyorsanız apk filan indirip sanki internetten izliyormuş gibi yapabilirsiniz. onay işlemi içinde, ortak olan arkadaşlara hesabın epostası veriliyor. televizyondan izleyecek olanlar e posta üzerinden girip onay işini hallediyor
Apk oynanmış oluyor değilmi?

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Muhammet Kürkçü
Hâla yer varsa benide say

Top Bottom