Neler Yeni

Yardım Samsung Galaxy Tab S9 FE vs Apple iPad 9 ?

aliozkanca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ali Özkanca
Bütçe
11
arkadaşlar fiyatları hemen hemen aynı sizce hangisi daha mantıklı 11 bin tl bütçem var

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erdinc Sent
İlgilendiği Kategoriler
Nintendo
Ben S9 FE kullanıyorum. Samsung Dex zaten baslı basına bır tercıh sebebı benım ıcın. Birde alumınyum tablet tutucu ıle logıtech klavye mouse kullanarak bılgısayar gıbı kullanıyorum hatta hıc tablet gıbı kullandıgım olmuyor.

S9 FE onerırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben S9 FE kullanıyorum. Samsung Dex zaten baslı basına bır tercıh sebebı benım ıcın. Birde alumınyum tablet tutucu ıle logıtech klavye mouse kullanarak bılgısayar gıbı kullanıyorum hatta hıc tablet gıbı kullandıgım olmuyor.

S9 FE onerırım.
Bilgısayarımı bıle cogu zaman acmıyorum :)

Ekler

• IMG_20240412_025611.jpg
    IMG_20240412_025611.jpg
    3.5 MB · Hit: 37
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Faruk SAKMAK
s9 plus kullanıyorum aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum. Ders notlarım, dökümanlarım hep tabletin içerisindedir. Şarj sorunu bende yok olsa da en fazla 1 1.5 saat içinde hızlı şarj ile kolayca şarj edebiliyorsun. Şarj sorunu var diyenleri muhtemelen oyun vs oynadıklarından kaynaklıdır. Ben oyun oynamıyorum sadece not tutmak, okuma yapmak, video , film izlemek için kullanıyorum o yüzden şarj sorunu hiç yaşamadım diyebilirim. Kaleminde gecikme var evet ama bunu ben izlediğim bir videodaki kişi değinince fark ettim , rahatsız edecek kadar bir gecikme yok. Kalem kullanım deneyimi bence fazlasıyla tatmin edici, hafızası da rakiplerine göre iyi ve sd kart desteğinin olması çok güzel. Bunların dışında soracağın bir şey varsa yanıtlayabilirim.
burda da yazdım deneyimlerimi. Apple tercih etmeme sebeplerimden en önemlisi ekstra para ödememek(kalem, kalemin ucu, App ücretleri, hafıza) ve dosyalara kolay erişebilmek(dışardaki herhangi bir siteden bir dosyayı veya APk'yı rahatça indirebilmek). Bunlar Samsung'a yönelmek için başlıca sebeplerim. Başka sorun varsa çevrimiçi oldukça cevaplarım

Top Bottom