Neler Yeni

nefes çekince göğüste batma hissi

grasdiyas

80+ Silver
bundan 1 ay önce olması gerek acile gitmiştim aynı sıkıntıdan ötürü şikayetlerim nefes çekince batma göğüste ağrı sırt kısmında ağrı ek olarak şuan aşırı çok halsizim cicibebe yedim az bişey geldim kendime hastanede röntgen ekg kan alındı hepsi temiz zaten doktor en son kana baktı temiz dedi bende ağrı devam ediyor ama dedim adam tekrar kanlar temiz dedi çıktım sonra 3 4 güne geçti şuan tekrar başladı ve hareket edince çok fena acıyor göğüsüm ağrı daha da şiddetli sırt gene ağrıyor bide nefes verirken az bişey zorlayınca öksürüyorum

açıkcası doktora gitmeyi şuan bende çok isterim ama yaşım 17 daha ailemin götürmesi gerek en son gittiğimizde kavga çıktığından ötürü götüreceklerini pek sanmıyorum sorsam büyük ihtimal piskolojik diyecekler onca test yapılıyor hiç bişey de çıkmıyor cidden canım çok yanıyor napıcam ben su felan mı topladı ciğerlerim röntgende belli olurmuyduki sigara da içmiyorumki

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Can Geri
bundan 1 ay önce olması gerek acile gitmiştim aynı sıkıntıdan ötürü şikayetlerim nefes çekince batma göğüste ağrı sırt kısmında ağrı ek olarak şuan aşırı çok halsizim cicibebe yedim az bişey geldim kendime hastanede röntgen ekg kan alındı hepsi temiz zaten doktor en son kana baktı temiz dedi bende ağrı devam ediyor ama dedim adam tekrar kanlar temiz dedi çıktım sonra 3 4 güne geçti şuan tekrar başladı ve hareket edince çok fena acıyor göğüsüm ağrı daha da şiddetli sırt gene ağrıyor bide nefes verirken az bişey zorlayınca öksürüyorum

açıkcası doktora gitmeyi şuan bende çok isterim ama yaşım 17 daha ailemin götürmesi gerek en son gittiğimizde kavga çıktığından ötürü götüreceklerini pek sanmıyorum sorsam büyük ihtimal piskolojik diyecekler onca test yapılıyor hiç bişey de çıkmıyor cidden canım çok yanıyor napıcam ben su felan mı topladı ciğerlerim röntgende belli olurmuyduki sigara da içmiyorumki
ya panik attak tarzı psikolojik bi şey ya da kemiğin falan batıyor,. anlamanın yolu gidip akciğer filmi çektircen. bi de sigara var mı

grasdiyas

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya panik attak tarzı psikolojik bi şey ya da kemiğin falan batıyor,. anlamanın yolu gidip akciğer filmi çektircen. bi de sigara var mı
skolyozdan dolayıymış 13 saat pc başında oturunca fizik tedaviye gidicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

köydeydim dönemedim

tetitopcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Teoman TOPCU
Kardeş ben 7 yaşımdayken böyle batıyordu gittik doktora zatürre dedi (sadece nefes alırken batma sırtı bilmem) 1 hafta serum yedim hastanede kaldım. Doktor skolyoz demiş ama belirtmek istedim belki dikkate alırsın

grasdiyas

80+ Silver
Kardeş ben 7 yaşımdayken böyle batıyordu gittik doktora zatürre dedi (sadece nefes alırken batma sırtı bilmem) 1 hafta serum yedim hastanede kaldım. Doktor skolyoz demiş ama belirtmek istedim belki dikkate alırsın
mr de belli olur heralde çektirecem yakında dikkate alırım tabii kide bir çok etken var sonuçta

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
Röntgeni buraya atar mısın e nabızda görünüyor

grasdiyas

80+ Silver
Röntgeni buraya atar mısın e nabızda görünüyor
1713003017641.png

zor açıldı biraz e nabız çok yavaş

1 aydan fazla olmuş bu çekileli

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
şu çizgi olması normal değil sadece sağda var pnomotoraks çizgisine benziyor. grafi çekilirler kollarını düzgünce açmış mıydın kürek kemiği gölgesi mi acaba

Ekler

• Screenshot_2024-04-13-13-38-15-115-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-13-13-38-15-115-edit_com.android.chrome.jpg
    434.2 KB · Hit: 19

grasdiyas

80+ Silver
şu çizgi olması normal değil sadece sağda var pnomotoraks çizgisine benziyor. grafi çekilirler kollarını düzgünce açmış mıydın kürek kemiği gölgesi mi acaba
kollarımı açtım 180 derece olarak düzgün bir şekilde

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
skolyozdan dolayıymış 13 saat pc başında oturunca fizik tedaviye gidicem

köydeydim dönemedim
skolyaz ne peki kanka açıkladı mı bendede bazen oluyor bazen dediğim ya 1 ayda 1 ya da birkaç ay geçtikten sonra oluyor

grasdiyas

80+ Silver
acile git tekrar göster grafiyi
şu an geçti ancak tam nefes alamıyorum ve nefes verirkende son kısımlar zor çıkıyor hocam eğtim ve araştırmaya gitsem iyi olacak

şu an dediğim köyde hafifledi koşmuştum ozaman hafifledi ama koşarken canım çok acıdı

skolyaz ne peki kanka açıkladı mı bendede bazen oluyor bazen dediğim ya 1 ayda 1 ya da birkaç ay geçtikten sonra oluyor
pek bi bilgim yok ama bel kemiği omurga deniyordu heralde yamulmasına deniyor du

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
köyde sağlık ocağı gibi bir yer varsa oraya da gidebilirsin

Çok geciktirme yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR