Neler Yeni

İtemsatış bu satıcıdan puan alacağım önerir misiniz?

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bayram Fırat
Nasıl yani hocam? Parayı ödüyon hemen hesaba hediye atıyor o hediyeler 2 hafta sonra puana mı dönüşüyor yoksa sen yine Steam içinden bişey mi yapıp puana dönüştürüyorsun?
hocam mantık şöyle siteye bakiye atıktan sonra ürünü sipariş et para sitede kalıyo satıcıya gitmiyo adam gönderdikten sonra hediyeler kısmından bak gelmişmi çünkü puanı hediye atarak yoluyor
aşağıdakı hedieyeleri toplamda 10k puan edecek ve hesabında gözükcek 2 hafta sonra ise kullanabilcen

1713025431928.png

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
HC
hocam mantık şöyle siteye bakiye atıktan sonra ürünü sipariş et para sitede kalıyo satıcıya gitmiyo adam gönderdikten sonra hediyeler kısmından bak gelmişmi çünkü puanı hediye atarak yoluyor
aşağıdakı hedieyeleri toplamda 10k puan edecek ve hesabında gözükcek 2 hafta sonra ise kullanabilcen

Alıntıyı görüntüle
Sağolun hocam aklımda iki soru kaldı 1- bakiye atmadan direk karttam ödeyebilir miyim yoksa illa siteye yükleyip öyle mi alınıyor?
2-bu hediyeleri 2 hafta içinde geri çekebilir mi? Ne bilim yanlış atmışım falan der bu sefer hem paradan hem puandan olmayak.

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bayram Fırat
Sağolun hocam aklımda iki soru kaldı 1- bakiye atmadan direk karttam ödeyebilir miyim yoksa illa siteye yükleyip öyle mi alınıyor?
2-bu hediyeleri 2 hafta içinde geri çekebilir mi? Ne bilim yanlış atmışım falan der bu sefer hem paradan hem puandan olmayak.
1- illa siteye bakiye yükliceksin satcı derse gel whatsapdan satıyım ibana at sakın yapma dolndırır site ilgelnmez 2- geri alınmıyo dye biliyorum alınırsa ss alıp gamesatış deteğe yazarsın onlarda para idesi verirler

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
HC
1- illa siteye bakiye yükliceksin satcı derse gel whatsapdan satıyım ibana at sakın yapma dolndırır site ilgelnmez 2- geri alınmıyo dye biliyorum alınırsa ss alıp gamesatış deteğe yazarsın onlarda para idesi verirler
Istediğim kadar bakiye yüklenebiliyor mu yoksa orada belli miktarlar var onları mı yüklenebiliyorum? Boşuna fazla yüklemeyeyim diye soruyorum.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
HC
istediğin kadar fakat yüzde 3 falan komisyon alıyo
Sizin aldığınız satıcıda da mı 100 TL olmuş peki hocam? Daha önce hiç böyle bir alışveriş olmadığından ve 2 hafta sonra kullanılacak olmasından biraz tırstım açıkçası 😅

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bayram Fırat
Sizin aldığınız satıcıda da mı 100 TL olmuş peki hocam? Daha önce hiç böyle bir alışveriş olmadığından ve 2 hafta sonra kullanılacak olmasından biraz tırstım açıkçası 😅
benim aldıpım satış yapmıyor daha ama sıkıntı çıkmaz hocam merak etmeyin

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
HC
benim aldıpım satış yapmıyor daha ama sıkıntı çıkmaz hocam merak etmeyin
Tamam hocam sağolun umarım sorun çıkmaz çünkü sen onaylasan da 14 gün içinde geri alabilirmiş umarım yaşamam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,546
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom