Neler Yeni

Hangi 5600-4060Ti Sistem Daha İyi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hasan
hangisi daha iyi ve bu fiyatlarda bunlardan daha iyi sistemler varsa yazabilirsiniz
simdiden tesekkurler

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Çınar Şahin
hangisi daha iyi ve bu fiyatlarda bunlardan daha iyi sistemler varsa yazabilirsiniz
simdiden tesekkurler
Kesinlikle tebilon.com daki olan ghz yüksek bikere çok önemli bir değer ghz in yüksek olması

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
nadir göktan
Hocam tebilon da ram ve SSD hikvikson. Amazon Almanya'da bu ram ile çok şikayet yorumu okudum. CL değerinin 16 yazdığı fakat testlerde 22 olduğu soyleniyor. Ben goodram markasını çok beğeniyorum fakat onun da SSD sıcaklık programı yok. Goodram bence hikviksondan ram ve SSD konusunda daha iyi. Hem ekran kartı soğutması palitte daha iyi. Bu sebeple ben alttakini alirdim

ThE LoSt

80+ Silver
simdiden tesekkurler
Aşağı yukarı benzer ürünler 5600 5600x arasında öyle aman aman bir fark yoktur.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Celal Smyrna
işlemciyi 13400f veya 7500f bulursan daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Çınar Şahin
Yanlış Bilgilendirme
kusura bakma pc den cok anlamıyorum ghz nedır acıklarmısın
GHZ Hız oluyor galiba ne kadar yüksek olursa o kadar iyi örneğin GTA V'te bu sistemle 2 GHZ bir işlemciyle 70 fps alıyorsun diyelim 4 GHZ bir işlemciyle 120 fps alırsın diğer oyunlardada geçerli

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Kesinlikle tebilon.com daki olan ghz yüksek bikere çok önemli bir değer ghz in yüksek olması
GHZ Hız oluyor galiba ne kadar yüksek olursa o kadar iyi örneğin GTA V'te bu sistemle 2 GHZ bir işlemciyle 70 fps alıyorsun diyelim 4 GHZ bir işlemciyle 120 fps alırsın diğer oyunlardada geçerli
GHz her şey değildir. Düşük GHz olup yüksek GHz'e sahip işlemcilerden daha iyi performans veren çok işlemci var.

Top Bottom