Neler Yeni

Aliexpress bu fiyatlar ne böyle

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
buradaki fiyatlar %90 yeni üyelere oluyor ve vergisiz fiyat, ben alacağım zaman yeni hesap açıyorum hep öyle alıyorum en son 8 gb 3200mhz ram aldım, fiyatı tam hatırlamıyorum ama 250 TL den ucuza almıştım 180-230 TL arası mı neydi. daha öncede Bluetooth kulaklık almıştım bir tanesinin şarjı öbüründen yarım saat önce bitiyordu şikayet ettim, hem para iadesi verdiler hemde kulaklık sizde kalsın, hediyemiz olsun demişlerdi.

LordCalap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Furkan Çalap
Tokatspor

frt566aa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
fırat otağ
dolandırıcılar sakın almayın ....

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Omer Faruk
Bu fiyatlara dedikleri ürünün gelmesi imkansız, zaten tablette farkettiyseniz Xioaml yazmışlar :D
İnananlara kastamonu'da Satılık köprüm var tam köyün girişinde ucuza veririm, işletmesi sizden.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
Bu fiyatlara dedikleri ürünün gelmesi imkansız, zaten tablette farkettiyseniz Xioaml yazmışlar :D
İnananlara kastamonu'da Satılık köprüm var tam köyün girişinde ucuza veririm, işletmesi sizden.
hocam aliexpress ilk üyelere özel fiyat indirimli satıyorlar ve sepeti onaylayınca gerçek fiyat belli oluyor, linke tıkladığında gözüken fiyat vergisiz ve kargo ücreti varsada o eklenmeden gözüken fiyat. ve ürün açıklamalarına dikkat etmek gerekiyor özellikler uyuyor ama markalar bazen saçma veya markasız ürünler gelebiliyor.
ben yeni üyelik açarak ürünler alıyorum. artık eskisi gibide değil 15 gün içinde ürünlerim geliyor ve iade yapıncada 1-2 iş günü içinde hesabımda oluyor. eskiden 1-2 ay da anca ürünler gelirdi, bazen 3 ay sonra gelirdi ürünü unuturduk.

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Omer Faruk
hocam aliexpress ilk üyelere özel fiyat indirimli satıyorlar ve sepeti onaylayınca gerçek fiyat belli oluyor, linke tıkladığında gözüken fiyat vergisiz ve kargo ücreti varsada o eklenmeden gözüken fiyat. ve ürün açıklamalarına dikkat etmek gerekiyor özellikler uyuyor ama markalar bazen saçma veya markasız ürünler gelebiliyor.
ben yeni üyelik açarak ürünler alıyorum. artık eskisi gibide değil 15 gün içinde ürünlerim geliyor ve iade yapıncada 1-2 iş günü içinde hesabımda oluyor. eskiden 1-2 ay da anca ürünler gelirdi, bazen 3 ay sonra gelirdi ürünü unuturduk.
Hocam maalesef bu tarz "no brand" markasız ve gerçekliği sorgulanabilir ürünlerin iadesi o kadar kolay olmuyor
daha önemlisi olaraksa tamamen replika ürünler oluyor ve siz isimdeki bu L ve J gibi harflerden dolayı bunu bilerek satın almış oluyorsunuz "Kişiselleştirilmiş ürün" kapsamına giriyor ve haliyle iade çoğu zaman kabul olmuyor.
aliexpress'de 14 gün içinde iade seçeneği yurtdışından gelen ürünlerde değil sadece ürünün elinize 14 gün içinde varacağının garantisini veriyorlar ne tür veya gerçek bir ürünün elinizde olacağının garantisini değil maalesef.

ceto95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
çetin pekdemir
Hocam maalesef bu tarz "no brand" markasız ve gerçekliği sorgulanabilir ürünlerin iadesi o kadar kolay olmuyor
daha önemlisi olaraksa tamamen replika ürünler oluyor ve siz isimdeki bu L ve J gibi harflerden dolayı bunu bilerek satın almış oluyorsunuz "Kişiselleştirilmiş ürün" kapsamına giriyor ve haliyle iade çoğu zaman kabul olmuyor.
aliexpress'de 14 gün içinde iade seçeneği yurtdışından gelen ürünlerde değil sadece ürünün elinize 14 gün içinde varacağının garantisini veriyorlar ne tür veya gerçek bir ürünün elinizde olacağının garantisini değil maalesef.
hocam ben en az 5-6 kere iade ettim, hiç sorun yaşamadım hemen kabul edip 1-2 iş gününde param iade oldu hep. ben iade ettiğim ürünleride 9-10 gün kullandıktan sonra iade ettim, şuana kadar hiç sorun yaşamadım, kulaklık, kablo kamera bile iade ettim hiç sorun yaşamadım. 2022 den beride benim kargolarım çok hızlı geliyor en kötü 15 gün içinde geliyor bana. sonrada 1 haftayı geçik kullanıyorum beğenmez isem iade ediyorum

pckolik55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
beyt
satılık köprü var bende daha inandırıcı satarım

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Ali
Tablet ilanda fotolarda bile Xiaomi yazmıyor dikkat esin saçma benzer bir şey yazmış.
Açıklamada xiaomi yok. İşlemci Snapdragon değil. Dandik tablet gelirse öp başına koy 🤣

Uzak durun teşekkürü kurban bayramında pay verip yaparsınız 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,139
Üyeler
141,671
Son üye
Umut3434x
Top Bottom