Neler Yeni

bu bilgisayar bu parayı hakedermi söz olsanız bu paraya ne alırıdnız pc

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan
15 sayarız üste 15 olur hocam bizim bilgisayarda aynı neredeyse hiç kullanılmamış diyebiliriz pek oynama fırsatım olmadı
10 desek hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet dersen foto atalım detaylı sonrasına bakarız
Mesaj otomatik birleştirildi:

15 sayarız üste 15 olur hocam bizim bilgisayarda aynı neredeyse hiç kullanılmamış diyebiliriz pek oynama fırsatım olmadı
detaylı foto atarım sizide zora sokmak istemem

faho60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Reis Reiss
amerikadan aldıgınız için türkiyede garantisiz olarak sayılıyormuş şimdi bilen birisine sordum amerikaya gitmedigin sürece burda garantisi geçersiz bizde öyle 10 tane cihaz var dedi türkiyede kapalı kutuları bile sıfırı bayide 22.500 ikinci ellerininde sıfır ayarında 16-17 bulursun dedi bu arkadaşınki yurt dışı oldugu için garantisiz sayılıyor elinde patlar dedi bilen birisiyle konuştum knk ben söylemiyorum o cihazı bile hayatımda ilk defa gördüm ne işe yaradıgını bile bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan
amerikadan aldıgınız için türkiyede garantisiz olarak sayılıyormuş şimdi bilen birisine sordum amerikaya gitmedigin sürece burda garantisi geçersiz bizde öyle 10 tane cihaz var dedi türkiyede kapalı kutuları bile sıfırı bayide 22.500 ikinci ellerininde sıfır ayarında 16-17 bulursun dedi bu arkadaşınki yurt dışı oldugu için garantisiz sayılıyor elinde patlar dedi bilen birisiyle konuştum knk ben söylemiyorum o cihazı bile hayatımda ilk defa gördüm ne işe yaradıgını bile bilmiyorum
hocam kullanma acısından bi sıkıntı yok evet garantisi yok ama elinde patlayacagını düsünmuyorum hinede sen bilirisin

faho60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Reis Reiss
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hasan