Neler Yeni

Gün içerisinde neredeyse 4000 kcal alıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Audiophile
Aslında o kadar da çok yemiyorum neredeyse morbid obez olan biri olarak, akşam yemeğini fazla yiyorum, 3 tabak rahat yiyorum. Şekersiz kolayı çok içiyorum. Bazen başka şekersiz içecekler alıyorum. Onlar kalorili olsa zaten 4000 kcal falan hikaye olacak.

Aslında en fazla 2000 kcal almalıyım ki kilo verebileyim. Hatta 1500 kcal almalıyım ama acıkınca sinirlerim bozuluyor. Buna bir çare şart, böyle gitmiyor. Acayip iradesizim yemek konusunda ve sebebi aç kalınca acayip sinirlenmem. Bu sebeple karnım tok geziyorum maalesef.

Not: Şu anda 135 kiloyum ve 15 yıldır 90 kg olacağım güya.

-CrawL

80+ Gold
2000-2200kcal arası al bol proteinli beslen tok tutar glisemik indeksi düşük karbonhidratları tercih et basit şekerden uzak dur. Sağlıklı yağ almayıda ihmal etme ceviz badem zeytinyağı olur. Yanındada bi spor salonu a kayıtlan Yaş kaç bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Audiophile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2000-2200kcal arası al bol proteinli beslen tok tutar glisemik indeksi düşük karbonhidratları tercih et basit şekerden uzak dur. Sağlıklı yağ almayıda ihmal etme ceviz badem zeytinyağı olur. Yanındada bi spor salonu a kayıtlan Yaş kaç bu arada
2000'i geçmemeliyim hocam. Spor salonu üyeliğim var, haftada 3 gün gidiyorum. Deadlift, strict press ve özellikle strict curl değerlerim fena değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Mert
1000 kalori bile alma bence tek öğün yersen verirsin

-CrawL

80+ Gold
1000 kalori bile alma bence tek öğün yersen verirsin
Hızlı kg vereceği için zayıflayınca poşet gibi deri sarkması olur. Gün içersinde halsiz enerjisiz gezer minimum 2k kalori almalı zaten o kiloda olacagı için kcal ihtiyacı 3K vardır -1000kalori açığı gayet yeterli

Top Bottom