Neler Yeni

CANIM HAYATTAN ÇOK SIKILIYOR.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Bu yaşta stres yapma çok iyi değil arkadaşlarınla vakit geçir

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Berat fatih
forum o kadar çocuklaşmış ki valortanki kaç yaşındasın sus kardeşim muhabbetlerine dönmüş :monkahmm:

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Muhammet Çağrı
yaşla alakası mı var? meraktan sordum (yaş 13)

Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
ragnar oğlu tarkan
kardeşim herkes bunları yaşıyor sana özel bir durum yok yani bazıları bunu fazla abartıyor sadece zamanı geldiğinde bir gün hayat amacını bulacaksın henüz gençsin yolun çok başındasın bende bir gün senin yaşındaydım bende bu sorunları yaşadım ve hatta yaşamaya devam ediyorum okulunu bitirmeye bak şuan bir sorumluluk almana gerek yok diye düşünüyorum lay lom takıl yaş aldıkça yapman gerekenleri hissedersin

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Yaşlık mevzu yok geçen bir konusunda 13 yaşındaydı şimdi 15 olmuş eğer psikolojik bir destek verecek birisi olursa 13 yaş ergenliğin başı 15 yaş ergenliğin ortası olur o yüzden doğru bilgi vermekte fayda var kimse olmadığı biri gibi olmaya çalışmasın.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Dostlar 15 yaşındayım lise 2yim zorlu özel burslu bir lisede okumaktan,hayatta her şeyi kafaya takıp ne yapacağımı bilmemekten dolayı hayatım çok sıkıcı stresli ve mutsuz.
Tabi bugün rehberliğe gitmemde var
Hayatta bi amacım hedefim programım yok zevk aldığım bir şey yok daha şimdiden çok yoruldum
yorgunum bitkinim
Hayattaki deneyim ve tecrübelerimden bir çoğunuzun daha şimdidenmi dediğini duyar gibiyim
Çoğu kişi bu ergenlik yaşlarıın zor geldiğini ama sonra hayata atılınca bunları özleyeceğimi basit sorunlar olduğunu söylüyor
Siz bu yaşlarda nasıldınız
benim yaşlarımda olup ah of keşke yapsaydım dediğiniz şeyler nelerdir?
Bana bir abi tavsiyesi verirseniz çok iyi olur
dostum öncelikle karşındaki insanlara saygılı olmayı öğrenmen lazım.
Yalandan uzak dur.
Kumara bulaşma.
Dertliyim diye düşünüp kötü alışkanlık edinme.
Kendine yeni bir arkadaş ortamı bul.
Sosyalleş ve gençlik döneminin tadını çıkarmaya çalış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşlık mevzu yok geçen bir konusunda 13 yaşındaydı şimdi 15 olmuş eğer psikolojik bir destek verecek birisi olursa 13 yaş ergenliğin başı 15 yaş ergenliğin ortası olur o yüzden doğru bilgi vermekte fayda var kimse olmadığı biri gibi olmaya çalışmasın.
13 yaşında bu küçük çocukların karşılarındaki insanları tanımadan sanaldan saygısızlık yapmaları çok iğrenç bir şey. Gerçek hayatta karşıma gelse korkup yolunu değiştirir.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,488
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
dostum öncelikle karşındaki insanlara saygılı olmayı öğrenmen lazım.
Yalandan uzak dur.
Kumara bulaşma.
Dertliyim diye düşünüp kötü alışkanlık edinme.
Kendine yeni bir arkadaş ortamı bul.
Sosyalleş ve gençlik döneminin tadını çıkarmaya çalış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 yaşında bu küçük çocukların karşılarındaki insanları tanımadan sanaldan saygısızlık yapmaları çok iğrenç bir şey. Gerçek hayatta karşıma gelse korkup yolunu değiştirir.
Bu bebeleri direkt bulup bulup yamultmak lazım kaliteyi çok aşağı çekiyorlar forumda.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer
Ergenlik olabilir böyle şeyleri fazla takmamak lazım geçer o da geçer. Biraz kendini farklı sanıyor da olabilirsin. Sınıf ortamına hayata uyum sağlamaya çalış.

Ulan ne zaman 13 yasindaydim kimligin fotosunumu cekip atayim

Top Bottom