Neler Yeni

Yardım ekran kartı sıcaklık değerlerim ne olmalı

b4n4na20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
atilla kaan taner
gigabyte 3060ti ekran kartım son driverleri güncelledikten sonra boşta 70 derecede çalışmaya başladı bilgisayarı aldığım mağazaya götürüp kontrollerini yaptırdığımda bir problem olmadığı ve boşta sıcaklık değerlerinin 40-50 arası olduğunu gördüm aynı progmı indirip evde çalıştırdığımda gene 68-72 derece arası çalışmaya başladı işin garip kısmı herhangi bir oyun açınca(rdr2 cs2 r6 metroexodus dl)gibi sıcaklık değerleri 55-60 arası sabitleniyo bunu nasıl çözebilirim?

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Aydın
hocam nvdia denetim masasına girip optimum güç seçeneğini bu şekilde yapıp kapatık açıp kontrol edermisin benimde 1660 süperde böyle bir sorun vardı yabancı forumlarda çözdüm bu şekilde araştırdım [Yeniden Başlat Bilgisayari]

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    853 bayt · Hit: 46

b4n4na20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
atilla kaan taner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
optimum diye bir seçenek yok normal ve max performans var normalde şuan

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
gigabyte 3060ti ekran kartım son driverleri güncelledikten sonra boşta 70 derecede çalışmaya başladı bilgisayarı aldığım mağazaya götürüp kontrollerini yaptırdığımda bir problem olmadığı ve boşta sıcaklık değerlerinin 40-50 arası olduğunu gördüm aynı progmı indirip evde çalıştırdığımda gene 68-72 derece arası çalışmaya başladı işin garip kısmı herhangi bir oyun açınca(rdr2 cs2 r6 metroexodus dl)gibi sıcaklık değerleri 55-60 arası sabitleniyo bunu nasıl çözebilirim?
Ekran kartı pinlerini kontrol ettin mi? Ayrıca arka planda çalışan uygulamalar nedir ve nvidia denetim masasını actıgınızda önünüze gelen ilk ekranda performans - kalite cubugu var hangisi seçili?

Top Bottom