Neler Yeni

Monster notebook aldım h.o mu g.o. mu

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
ahmet alaca
Monster olduğu için tavsiye etmiyorlar galiba 2 sene önce kardeşime, bu sene başında da arkadaşıma monster aldık. İkisinde de hiç bir sorun yok.
H.o
Bakım diye götür bakalım bir... Teknik servis yüzü gör bakalım fikrin aynı kalacak mı :kekw:
Monsterın ömür boyu bakım garantisi sizi ömür boyu pişman etmeden dönün o yoldan.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
hocam 13500h testlerde az da olsa daha performanslı gözüküyor. neden önerdiniz bu pcyi ekran falan mı daha iyi merak ettiğimden soruyorum?

Ryzen 7 çoklu çekirdek performans artısı, 29K da 32GB RAM, ve Lenovo kalitesi. Nitro 5 den bahsediyorsan ondan dolayı onu değil bunu önerdim.

Bakım diye götür bakalım bir... Teknik servis yüzü gör bakalım fikrin aynı kalacak mı :kekw:
Monsterın ömür boyu bakım garantisi sizi ömür boyu pişman etmeden dönün o yoldan.
Yav aldığın diğer markalar veriyor mu ömür boyu bakım hizmeti :D Bunu da vermiyormuş gibi bak? Ki şuana kadar herhangi bir bakım ihtiyacı olmadı olursa da kendim açar yaparım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yav aldığın diğer markalar veriyor mu ömür boyu bakım hizmeti :D Bunu da vermiyormuş gibi bak? Ki şuana kadar herhangi bir bakım ihtiyacı olmadı olursa da kendim açar yaparım.

Vermiyormuş gibi bakınca zaten diğer markalarla yarışamayan bir kalitesi ve özellikleri olduğundan tamamen geride kalıyor :D.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler

Senerr

80+ Bronze
Alınan monster ne kadar thongfang kasa olsada alternatifi daha memnun eder diye düşünüyorum
Abra serisi sanırım tongfang değildi klavyesinden anlıyorlardı en son emin misiniz tongfang olduğuna ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar peşin fiyatına taksitle aldım, 31 bine sizce sorun yaşar mıyım başka öneriniz var mı.
Bu fiyatlara 4060 laptop alınabiliyordu bu arada şimdi G870 harici o fiyata 4060 satan laptop kalmamış.

Noxeble

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Burak
G.o tost yapılır plastik ömrü hemen bitmezse.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Vade farksız 9 taksit
hocam vatanda 4060 ti sistem var 33.500 tl ye geliyor vade farkı dahil al bunu deli deli laptopla uğraşma paran oldukça kafana göre değiştir. monsterde ekran kartı değişmiyor. 4050 ile de çok kullanmazsın bu laptopu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,949
Üyeler
147,249
Son üye
OxeN_
Top Bottom