Neler Yeni

🔥İndirim LENOVO LEGION R25i-30 4.749TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Akçin
Monitör arayışı olanlar varsa bu fiyata bu ürünü kaçırmasınlar. Forumda sıkça tavsiye ediyordu zaten. Burda ki en büyük avantajı satıcı Hepsiburada olması. Olası bir durumda rahatlıkla iade veya değişim talep edebiliyorsunuz. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Mesaj otomatik birleştirildi:

+ olarak VISA kart kullanıyorsanız +75TL daha indirim uygulanıyor. 4.674TL'ye düşüyor fiyat. Nays'da tercih edilebilir. O da 150TL cashback veriyor.

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
Ben gecen ikinci elini 4300e aldım çok iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Onur
Monitör arayışı olanlar varsa bu fiyata bu ürünü kaçırmasınlar. Forumda sıkça tavsiye ediyordu zaten. Burda ki en büyük avantajı satıcı Hepsiburada olması. Olası bir durumda rahatlıkla iade veya değişim talep edebiliyorsunuz. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.

Mesaj otomatik birleştirildi:

+ olarak VISA kart kullanıyorsanız +75TL daha indirim uygulanıyor. 4.674TL'ye düşüyor fiyat. Nays'da tercih edilebilir. O da 150TL cashback veriyor.
Visa indirimi yapmıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Ben r25-f30 modelini almıştım faizsiz 9 taksitle amazondan gayet memnunum ghosting çok çok çok hafif arada oluyor ama fiyatına göre mükemmel idi. Özel çözünürlük ile 280 Hz i kalıcı hale getirebiliyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Akçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben r25-f30 modelini almıştım faizsiz 9 taksitle amazondan gayet memnunum ghosting çok çok çok hafif arada oluyor ama fiyatına göre mükemmel idi. Özel çözünürlük ile 280 Hz i kalıcı hale getirebiliyorsunuz
Nasıl yapabiliyoruz onu? Özel çözünürlük dediğiniz olay nasıl oluyor hocam?

Farpex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aslan
Nasıl yapabiliyoruz onu? Özel çözünürlük dediğiniz olay nasıl oluyor hocam?
Böyle bir şey mümkün değil ürünü kaç aydır kullanıyorum sadece 30 dakika aktif edilebiliyor ard arda açıncada parlaklığı aşırı derecede düşüyor monitörün kendisi ayarlıyor

Top Bottom