Neler Yeni

Cimer Şikayetim ne zaman cevaplanır?

Abdullah021

80+ Bronze
Ankara'dayım kimseden gizlim saklım yok sitenin yarısı biliyor yaşadığım yeri eğer geleceksen özelden konum gönderirim?

Denizli'ye uğradığımda aklımdasın. :D
Aslen İç Anadoluluyum ama Karadenizde yaşıyorum,senenin en az 1 haftası Ankaradayım.Yazın geldiğimde haberleşelim.😃

Son düzenleme:

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Berat fatih
şunu forumdan yasaklayın yaw

iyice yalancı çobana döndü iş

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
Zerre kadar cesaretin varsa bana özelden İnstagram adresini yaz bakalım forumda yaptığın klavye yiğitliği orada yapabiliyor musun? Çok kaşınıyorsan belgelerle tartışalım,özele gelecek cesaretin varsa bekliyorum.Benim söylediğim lafı bir de bana söylüyor dünkü embriyo seni.
dm gel adrese kadar vereyim gelebilirsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ankara'dayım kimseden gizlim saklım yok sitenin yarısı biliyor yaşadığım yeri eğer geleceksen özelden konum gönderirim?

Denizli'ye uğradığımda aklımdasın. :D
kanka su 2 ahmak kendi seviyelerini nasilda belli ediyorlar degil mi. Zaten konusmalarindan belli ne tur bilmem ne oglani olduklari. Bunlari forumda barindiran yonetim kadrosuna da bisey diyemiyorum. Ulkede barindiranlara zaten yaziklar olsun

Son düzenleme:

Abdullah021

80+ Bronze
Dine hakaret edenler hapiste olsaydı sanalın yarısından fazlası hapiste olurdu
Doğru dedin.

kanka su 2 ahmak kendi seviyelerini nasilda belli ediyorlar degil mi. Zaten konusmalarindan belli ne tur bilmem ne oglani olduklari. Bunlari forumda barindiran yonetim kadrosuna da bisey diyemiyorum. Ulkede barindiranlara zaten yaziklar olsun
Şu lafların birini bile yüzüme söylemeyeceğine eminim klavye oğlancığı seni.Hem sana ne oluyor biz adamla karşılıklı konuşuyoruz,rahatsız oluyorsan defolup gidebilirsin mesela gelmiş birde bana hakaret ediyorsun.Hem hakaret edip hemde artistlik yapan senin gibileri banlamayan yönetim kadrosuna bir şey demiyorum bende.

şunu forumdan yasaklayın yaw

iyice yalancı çobana döndü iş
Kaybol

İntagram hesabını özelden bana yaz oradan konuşalım,doğru adres verecek erkeklik varsa dediğin kabul,bekliyorum özelden hesabını yazmanı.

Son düzenleme:

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
ahmet ali özmert
olum şu konuda edilen lafların bir tanesini ben söylesem 6 ay ban yemiştim bunlar nasıl ban yemiyo la

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
Doğru dedin.

Şu lafların birini bile yüzüme söylemeyeceğine eminim klavye oğlancığı seni.Hem sana ne oluyor biz adamla karşılıklı konuşuyoruz,rahatsız oluyorsan defolup gidebilirsin mesela gelmiş birde bana hakaret ediyorsun.Hem hakaret edip hemde artistlik yapan senin gibileri banlamayan yönetim kadrosuna bir şey demiyorum bende.

Kaybol

İntagram hesabını özelden bana yaz oradan konuşalım,doğru adres verecek erkeklik varsa dediğin kabul,bekliyorum özelden hesabını yazmanı.
yazdim bekliyorum. Sana hakaret etmedim ayrica cevap vermemden rahatsizsan forumda dolasmiycaksin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,868
Üyeler
141,198
Son üye
Kombat08