Neler Yeni

Öneri 600.000 TL Otomatik araba önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Cahit Emin
Egea-egea cross bakabilirsin ama değişmişli olur 2018-2023 ise

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Accent blue 1.6 crdi otomatik bakılabilir

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Batuhan

murpabsar

80+
Hocam şu an 1 milyona bile doğru düzgün sıfır araba yok. Evet para değerli ama iyi araştırıp düzgün araba bulmaya çalışıyoruz. Şu an bizde Opel Astra var 2017, bunu satarsak 1.5 milyon gibi bütçe çıkıyor fakat tek araba bize yetmiyor. Evde babam ben ve annem üçümüze de araba lazım oluyor. Hem para kaldıkça değersizleşmez hem de arabaya çevirmiş olalım diyoruz arabayı.""
duzgun arabanın motoru açıp katkı yapılıp yapılmadığını anlayamıyorsunuz malesef en düzgün arabada bile risk var. Eğer masraf çıkarsa bir araba paranız bile boşa gidebilir malesef risk almak istiyorsanız alın ama ufak tefek bir risk değil can ve mal riski bu. O nedenle en uygun fiyatlı sıfır araba bile 2. el araba alma riskinden iyidir malesef ülkemiz araba ve sanayi dolandırıcılığıyla çook kişinin zengin olduğu ve hukukun hiçbirşey yapamadığı bir ülke

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu araçlarda 128 mi 136 lık mı tercih edilmeli sizce ?
128hp olan 4 ileri tam otomatik şanzıman +6 ileri manuel şanzıman
136hp olan 7 ileri çift kavramalı şanzıman
Turboları arasında basınç farkları var. 136hp olan modelin intercooleri 1 litre daha büyük
136 hp olan model otomatik olarak daha az yakıyor diyorlar.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,729
İsim
Oğuz
Egea-egea cross bakabilirsin ama değişmişli olur 2018-2023 ise
Crossların otomatikler 1 milyon TL'yi aşıyor galiba
Skoda fabia
Kia picanto
Fiat panda
Bunlarada bakabilirsin
Çok mini kaçmış bunlar da hocam
Yıl ve kilometre biraz sıkıntı
duzgun arabanın motoru açıp katkı yapılıp yapılmadığını anlayamıyorsunuz malesef en düzgün arabada bile risk var. Eğer masraf çıkarsa bir araba paranız bile boşa gidebilir malesef risk almak istiyorsanız alın ama ufak tefek bir risk değil can ve mal riski bu. O nedenle en uygun fiyatlı sıfır araba bile 2. el araba alma riskinden iyidir malesef ülkemiz araba ve sanayi dolandırıcılığıyla çook kişinin zengin olduğu ve hukukun hiçbirşey yapamadığı bir ülke
Bu arada bütçe 800 bin civarına çıkarttık eğer bulabilirsek başka yerdeki birikimi de kullanacağız

murpabsar

80+
800 e az ekle sıfır sandero veya taliant al geç zaten 2. el alsan çok daha pahalıya gelecek . Kaportaya led fara bakma kafan rahat servis bakımlı yolda molda kalmadan sanayiye uğramadan 15 sene binersin sonrada satarsın zaten. ucuza fiorino otomatikte var sanırım

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,729
İsim
Oğuz
Accent blue 1.6 crdi otomatik bakılabilir
Valla çok karıştı kafam ya babamla ayrı ayrı bakmaya çalışıyoruz da çok anlamıyorum kalitelerinden tek motora falan bakıyorum
Megane öneren de var nasıldır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

800 e az ekle sıfır sandero veya taliant al geç zaten 2. el alsan çok daha pahalıya gelecek . Kaportaya led fara bakma kafan rahat servis bakımlı yolda molda kalmadan sanayiye uğramadan 15 sene binersin sonrada satarsın zaten. ucuza fiorino otomatikte var sanırım
90 hp yeterli olur mu ki hocam

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Valla çok karıştı kafam ya babamla ayrı ayrı bakmaya çalışıyoruz da çok anlamıyorum kalitelerinden tek motora falan bakıyorum
Megane öneren de var nasıldır?

90 hp yeterli olur mu ki hocam
Megane 3 otomatik bakılabilir.
Sırf sıfır diye 800 bin verip taliant alıp paramı hiç etmezdim açıkcası. Burada önerilen 2.el araçlardan en boşunda dahi teyp var. Teyibi bile olmayan arabadan ne kalite ne donanım bekleyebilirsin ki?
Ayrıca ne kadar sağlam oldukları da muamma araçlar. Sıfır diye o arabalara o paraları vermezdim. Bütçeni de artırmak zorundasın.

Sıfır arayışına girip 800 bine çıkacaksan da taliant değil clio almanı öneririm. Niye mi?
İç hacimleri neredeyse aynı.
Bagaj hacmi olarak taliant daha büyük
1.0 tce motorlara sahipler.
Clioda daha donanımlı ve yalıtımlı araç alabiliyorsun.
Piyasada 750 ve üstü bir sürü sıfıra yakın clio var. Uygun yollu sana sanayiyi göstermeyecek arabadır. Emin olun talianttan iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,452
Üyeler
141,297
Son üye
Xaont
Top Bottom