Neler Yeni

Öneri 600.000 TL Otomatik araba önerisi

Megane 3 otomatik bakılabilir.
Sırf sıfır diye 800 bin verip taliant alıp paramı hiç etmezdim açıkcası. Burada önerilen 2.el araçlardan en boşunda dahi teyp var. Teyibi bile olmayan arabadan ne kalite ne donanım bekleyebilirsin ki?
Ayrıca ne kadar sağlam oldukları da muamma araçlar. Sıfır diye o arabalara o paraları vermezdim. Bütçeni de artırmak zorundasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır arayışına girip 800 bine çıkacaksan da taliant değil clio almanı öneririm. Niye mi?
İç hacimleri neredeyse aynı.
Bagaj hacmi olarak taliant daha büyük
1.0 tce motorlara sahipler.
Clioda daha donanımlı ve yalıtımlı araç alabiliyorsun.
Piyasada 750 ve üstü bir sürü sıfıra yakın clio var. Uygun yollu sana sanayiyi göstermeyecek arabadır. Emin olun talianttan iyidir.
+clio ncapten daha başarılı bir not alış durumda

murpabsar

80+
Valla çok karıştı kafam ya babamla ayrı ayrı bakmaya çalışıyoruz da çok anlamıyorum kalitelerinden tek motora falan bakıyorum
Megane öneren de var nasıldır?

90 hp yeterli olur mu ki hocam
tabii ki olur gazı kökle 160-170 basar zaten yeterli olmasa üretmezler hız sınırları belli yakıt fiyatları belli maks 110la gidersiniz benzinli arabada uzun yolda yokuş çıkmadan önce devri daha yüksek olarak yokuşa başlarsanız araç bayılmadan yokuşu çıkarsınız

aynen clio volvo ya yakın puanlar aldı muazzam bir araba b sınıfta olmasına rağmen çarpışma testlerinde çok başarılı

Son düzenleme:
tabii ki olur gazı kökle 160-170 basar zaten yeterli olmasa üretmezler hız sınırları belli yakıt fiyatları belli maks 110la gidersiniz benzinli arabada uzun yolda yokuş çıkmadan önce devri daha yüksek olarak yokuşa başlarsanız araç bayılmadan yokuşu çıkarsınız

aynen clio volvo ya yakın puanlar aldı muazzam bir araba b sınıfta olmasına rağmen çarpışma testlerinde çok başarılı
volvoya yakın değil muhtemelen çünkü klasının en iyisi diyor yani b içinde

murpabsar

80+
volvoya yakın değil muhtemelen çünkü klasının en iyisi diyor yani b içinde
çok yakın sürücü ve yolcu puanlarına bak diğer puanlar araçta şerit takip vs bunlarada puan verdikleri için clioda bazı elektronik radarlar vs stadnart olmadığı için genele puanda düşük olabilir ama çarpışma testinde sürücü yolcu çocuk koruma gibi ayrı ayrı puanlara bakarsan volvoya yakın puanları olduğunu görürsün zaten

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,730
İsim
Oğuz
Megane 3 otomatik bakılabilir.
Sırf sıfır diye 800 bin verip taliant alıp paramı hiç etmezdim açıkcası. Burada önerilen 2.el araçlardan en boşunda dahi teyp var. Teyibi bile olmayan arabadan ne kalite ne donanım bekleyebilirsin ki?
Ayrıca ne kadar sağlam oldukları da muamma araçlar. Sıfır diye o arabalara o paraları vermezdim. Bütçeni de artırmak zorundasın.

Sıfır arayışına girip 800 bine çıkacaksan da taliant değil clio almanı öneririm. Niye mi?
İç hacimleri neredeyse aynı.
Bagaj hacmi olarak taliant daha büyük
1.0 tce motorlara sahipler.
Clioda daha donanımlı ve yalıtımlı araç alabiliyorsun.
Piyasada 750 ve üstü bir sürü sıfıra yakın clio var. Uygun yollu sana sanayiyi göstermeyecek arabadır. Emin olun talianttan iyidir.

Teşekkürler herkese.
Ben herkesin önerdiğini okuyup YouTube'dan biraz araştırma yapayım. Aklımda belirlediklerimi tekrar yazarım konuya
Ayrıca şu da var 2 yıl annemle ortak kullandıktan sonra araba tamamen benim olacak. O zaman da modifiye vs yaparım. Ekran, düzgün ses sistemidir vs.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Yiğit
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,973