Neler Yeni

Çözüldü✓ ryzen 5 5600g için Anakart önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Buldum
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Merhabalar,https://www.gencergaming.com/asrock-b550m-hdv-amd-am4-ddr4-micro-atx-anakart?ref=akakce&v=1.52.3 Asrock markası ve b550mhdv anakartı nasıl?Ryzen 5 5600g ile bios güncellemesi gerektirmeden çalışır mı?Konuyla alakasız bir sorum daha olacak cevaplarsanız sevinirim:Cooler master rs 500-pcap-i3 500w psu var neredeyse 11 yıldır çalışıyor ryzen 5 5600g,2x8 gb ram ve 120gb ssd için yeterli olur mu?
Kankam psu yeterli olur ama ne kadar sağlıklı olacağı konusunda şüphelerim var 11 yıllık diyorsun onun için şüpheliyim
Anakart konusunda da asrock uzun süredir anakart üreten kaliteli bir markadır bu kartı da araştırdım biraz alınabilir fena değil sadece bunun S2H modeli varmış onda ARGB portu da var sanırım hani ışık fln seviyorsan onu alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Buldum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ocak ayında anakartım bozulmuştu onun harici eski sistemimde bi vaka yok.Eski sistemin parçalarını sökmeden önce baktığımda psu hâlâ çalışıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Ocak ayında anakartım bozulmuştu onun harici eski sistemimde bi vaka yok.Eski sistemin parçalarını sökmeden önce baktığımda psu hâlâ çalışıyordu.
Yok kankam zaten parça sıkıntılı diye demedim de kompanentlerin fln da bir ömrü var sonuçta dengesiz voltaj gitmesi veya akımın bir anda çok yükselmesi gibi bişey yaşanırsa işlemcin yanabilir diye söyledim yazık olur işlemciye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Buldum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok kankam zaten parça sıkıntılı diye demedim de kompanentlerin fln da bir ömrü var sonuçta dengesiz voltaj gitmesi veya akımın bir anda çok yükselmesi gibi bişey yaşanırsa işlemcin yanabilir diye söyledim y.
Vakit ayırdığınız ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Rica eder, hayırlı günler dilerim.

Top Bottom