Neler Yeni

hayvan gıbı drop yıyorum

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Halit Efe Kaplan
muhtemelen ıslemcının voltajını arttırmam lazım hem voltaj dusuk hem ekran kartı kullanımı dusukse demekkı ıslemcı gereken w ı cekemıyo ayarlamaya çalısıcam yıne olmazsa yazarım buraya yardım edenlere tessekurler

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Ahmet
muhtemelen ıslemcının voltajını arttırmam lazım hem voltaj dusuk hem ekran kartı kullanımı dusukse demekkı ıslemcı gereken w ı cekemıyo ayarlamaya çalısıcam yıne olmazsa yazarım buraya yardım edenlere tessekurler
Kusura bakma dostum işten yeni geldim dostum şimdi videonu izledim. Ben videoda ekran kartının anlık olarak kullanımının düşmesinin sebebini işlemci ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum çünkü işlemci 6.5 W güç tüketimi diyor bir yanlışlık var acaba işlemci güç beslemesi bağlanmamış olabilir mi sol köşede 4 pin olur genel de, eğer o bağlı ise o zaman arakdaşların dedikleri gibi belki ddu işine yarayabilir.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Halit Efe Kaplan
Kusura bakma dostum işten yeni geldim dostum şimdi videonu izledim. Ben videoda ekran kartının anlık olarak kullanımının düşmesinin sebebini işlemci ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum çünkü işlemci 6.5 W güç tüketimi diyor bir yanlışlık var acaba işlemci güç beslemesi bağlanmamış olabilir mi sol köşede 4 pin olur genel de, eğer o bağlı ise o zaman arakdaşların dedikleri gibi belki ddu işine yarayabilir.
dostum ıyıce baktım sebep 6650xt miş onu satıcam maalesef

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Halit Efe Kaplan
O işlemciyle 6700 XT'ye kadar kullanılıyor. Ekran kartında sorun yoktur.
bu olay sadece sanırım dead space te oluyor dıger oyunlarda darbogaz olmadan rahatca oynuyorum sadece cok az micro stutter oluyor bununda cok sıkıntı yasatacagını dusunmuyorum yaygınmıs dıye okudum mıcro stutter ı

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
bu olay sadece sanırım dead space te oluyor dıger oyunlarda darbogaz olmadan rahatca oynuyorum sadece cok az micro stutter oluyor bununda cok sıkıntı yasatacagını dusunmuyorum yaygınmıs dıye okudum mıcro stutter ı
Dostum olay ne senin senin ekran kartının donanımıyla alakalı,ne darboğazla ne de driverler'la. Bu haltı witcher3 yeni nesil güncellemesinde de yapıyordu hatta dying light 2'de de vardı. Sorun aslında dx12(veya oyun motoru).Aslında her oyunun dx12'si değil mesela cp2077 dx12'sinde bu sorun yok. Emin olmak için cp2077 indir dene kendin gör hala yapıyorsa o zmn ekran kartının kendisinde suç buluruz.Beleşe markaya b*k atmak dünyanın en kolay işi bizim millete.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum olay ne senin senin ekran kartının donanımıyla alakalı,ne darboğazla ne de driverler'la. Bu haltı witcher3 yeni nesil güncellemesinde de yapıyordu hatta dying light 2'de de vardı. Sorun aslında dx12(veya oyun motoru).Aslında her oyunun dx12'si değil mesela cp2077 dx12'sinde bu sorun yok. Emin olmak için cp2077 indir dene kendin gör hala yapıyorsa o zmn ekran kartının kendisinde suç buluruz.Beleşe markaya b*k atmak dünyanın en kolay işi bizim millete.
Bu arada dead space dx 12'de sorun yaşayanlar konu açmışlar reddit'te

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Halit Efe Kaplan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada dead space dx 12'de sorun yaşayanlar konu açmışlar reddit'te
beleşe markaya laf atmıyorum aynı oyunu aynı donanımlar ıle rtx 3060 kartında denedıgımde herhangı bır sorunla karsılasmamıstım 6650xt de boyle oldu sanırım asıl burada fanboyluk yapan sensın ama acıklaman ıcın sagol

Son düzenleme:

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
beleşe markaya laf atmıyorum aynı oyunu aynı donanımlar ıle rtx 3060 kartında denedıgımde herhangı bır sorunla karsılasmamıstım 6650xt de boyle oldu sanırım asıl burada fanboyluk yapan sensın ama acıklaman ıcın sagol sonradan ogrenmıstım zaten artık sorun yasamıyorum
Birincisi o lafı sana demedim gereksiz yere fanboy ifadesi kullanmışsın. İkincisi, bir oyun özelinde a marka kartında yaşayıp b kartında yaşamadığın sorunu, başka oyunda b kartında yaşarsın. Bu tamamen o API'nin hangi markanın tekelinde oluşturulduğuna bağlı ki çoğu oyun nvidia'da zaten.(dead space dahil)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,349
Üyeler
146,700
Son üye
ensarcmn
Top Bottom