Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Laptop Tuş Takılı Kaldı.

Arkadaşlar selam aleyküm, ASUS laptopumda oyun oynuyordum. Birden sadece harfler ve sayılar çalışır oldu. Geri kalanı iptal. Oyundan çıkamadım, Alt+F4 atamadım. PC’yi kapatıp açtım, kilit ekranına geldi, kendi kendine - spamlamaya başladı. Sonra tüm klavye tuşları iptal oldu. PC’yi açamıyorum. Fare’nin sol tıkı çalışıyor. Sağ tık çalışmıyor. Acil yardım eder misiniz?

Farex

80+ Bronze
Arkadaşlar selam aleyküm, ASUS laptopumda oyun oynuyordum. Birden sadece harfler ve sayılar çalışır oldu. Geri kalanı iptal. Oyundan çıkamadım, Alt+F4 atamadım. PC’yi kapatıp açtım, kilit ekranına geldi, kendi kendine - spamlamaya başladı. Sonra tüm klavye tuşları iptal oldu. PC’yi açamıyorum. Fare’nin sol tıkı çalışıyor. Sağ tık çalışmıyor. Acil yardım eder misiniz?
Şimdi ilk laptovu fişten çıkar power düğmesine 30 sn basılı tut sonra bırak sonrasında bir daha bas düğmeye açılsın kontrol et devam ederse içini açıp klavye flexini kontrol etmen lazım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi ilk laptovu fişten çıkar power düğmesine 30 sn basılı tut sonra bırak sonrasında bir daha bas düğmeye açılsın kontrol et devam ederse içini açıp klavye flexini kontrol etmen lazım.
Sorun devam ediyor hocam. Tek çözüm bir teknik servise mi götürmek şimdi?

ConquerorXIV

80+ Gold
cihaza sıvı teması olmuş olabilir.

o zaman sal derim çok hayır çıkmaz yaptırdığınla kalırsın sat o şekilde gerekirse yedek parça olarak 2-3 ekle üstüne inan daha düzgün laptop alırsın.
Bir işe yaramaz diyorsun yani. Eyvallah hocam çok teşekkür ederim. Zaten bir masaüstü toplamayı düşünüyorum bu yaz.:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer anakarta girdiyse kısa devre yapmış olabilir içini açıp kontrol etsen daha iyi olue.
Numlock kısmına döküldü hocam bir sıkıntı olur mu?

Farex

80+ Bronze
Bir işe yaramaz diyorsun yani. Eyvallah hocam çok teşekkür ederim. Zaten bir masaüstü toplamayı düşünüyorum bu yaz.:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Numlock kısmına döküldü hocam bir sıkıntı olur mu?
dediğim gibi içini açıp bakarsın ilk ters bişi yoksa şasi yapmış olabilir ben bir keresinde öyle güzelim bilgisayarın anakartını yakmıştım oluyo bazen :)

dediğim gibi içini açıp bakarsın ilk ters bişi yoksa şasi yapmış olabilir ben bir keresinde öyle güzelim bilgisayarın anakartını yakmıştım oluyo bazen :)
Geçmiş olsun hocam ben açmayayım bir servise götüreyim yoksa daha da bozarım :ROFLMAO: Yine de çok teşekkür ederim. Zaten yeni bir toplama alacağım için çok dert etmiyorum. Zaten topu topu 2.000₺’lik bilgisayar.

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Ahmet
Hocam laptop klavyeleri flexi kablo ile bağlı olur bana resmini atın laptobun, size yardımcı olayım.

Top Bottom