Neler Yeni

Askerlikte 2. Altı ay

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Anlık olarak Hatay'da askerdeyim alay'da santralde görevliyim. 2. Altıncı ayı düşünüyorum fakat nedir nasıldır tam bilmiyorum ortasında feshedip gitme imkanım var mı veya kalmaya değer mi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kadir Çelik
para lazımsa yaparsın. ortasında gitme konusunda tazminatı var diye biliyorum düşük bir bedel değil.

Ysuflix

80+ Gold
kral telefon serbestmi 6 aylıkta nasıl konu açıyosun veya gizli saklı mı kullanıyosun telefonu

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kral telefon serbestmi 6 aylıkta nasıl konu açıyosun veya gizli saklı mı kullanıyosun telefonu
Santral olduğum için kullanıyorum, santral personellerine telefon serbest oluyor belge vs geldiği için
Mesaj otomatik birleştirildi:

para lazımsa yaparsın. ortasında gitme konusunda tazminatı var diye biliyorum düşük bir bedel değil.
Anlık olarak onbaşı rütbem var için 2. 6 yı yaparsam çavuş olarak devam ediyorum ama yapılır mı bilmiyorum. Absürt bir sıcaklık var çünkü daha şimdiden

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,451
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Kral konuyla biraz alakasız sorum var askerde akıllı telefon kullanma koşulları nasıl oluyor bilgin var mı?

The Semih

80+ Gold
Anlık olarak Hatay'da askerdeyim alay'da santralde görevliyim. 2. Altıncı ayı düşünüyorum fakat nedir nasıldır tam bilmiyorum ortasında feshedip gitme imkanım var mı veya kalmaya değer mi.
Sözleşmeli asker olduktan sonra vazgeçemezsin ona göre düşün hocam, kendi fikrim teskereyi al dön boşver yaz sıcaklığı gelince bunalırsın oralarda.

2. 6 ay askerlik için eğer sivile gidince hemen yapabileceğin bir iş yok ise iş ayarlamak için güzel bir zaman. Bu süre zarfında paranı kazanamaya devam edebilirsin. Hele ki yerinden memnun isen anladığım kadarı ile memnunsun güzel olur. İkinci altı aya imza attığın zaman fesh edemezsin bunu bilesin.

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
noyanz12
Görev değişikliği gelebilir, 2. 6 ayda santralden devam edeceksen, sivilde bir işin yok ise kal para topla, sivilde alacağın para ile aynı olması lazım askeri ücret bir tık üstü aynısı neydi. Bende hatay acemilik yapmıştım. Rahattım ama kalmazdım sen devam ederim, kafam rahat diyorsan kal. Yazın kapı önüne çıkılmıyor, diye biliyorum ben martta bile kısa kollu gömlek ile oturuyordum.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral konuyla biraz alakasız sorum var askerde akıllı telefon kullanma koşulları nasıl oluyor bilgin var mı?
Bulunduğun yere göre değişiyor kral ama genellikle yasak kullanımın 6 gün cezası var ama komutanların inisiyatifine kalmış

Yani açıkçası dönünce yapacak işim var ama askerlikte de bir sorun yok gibi ortam güzel komutanlar iyi. Teskereye yaklaştıkça galiba kararını verecem gibi
2. 6 ay askerlik için eğer sivile gidince hemen yapabileceğin bir iş yok ise iş ayarlamak için güzel bir zaman. Bu süre zarfında paranı kazanamaya devam edebilirsin. Hele ki yerinden memnun isen anladığım kadarı ile memnunsun güzel olur. İkinci altı aya imza attığın zaman fesh edemezsin bunu bilesin.

Bulunduğun yere göre değişiyor kral ama genellikle yasak kullanımın 6 gün cezası var ama komutanların inisiyatifine kalmış

Yani açıkçası dönünce yapacak işim var ama askerlikte de bir sorun yok gibi ortam güzel komutanlar iyi. Teskereye yaklaştıkça galiba kararını verecem gibi
Eğer garanti yapacak bir işin var ise ikinci altı ayı düşünme bile.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
askerlilgemiz bittiginde dewam edebilıyoruz diye bılıyorum gönulu olarak eger bu gonulu durumunda ne kadar para alıyoruz ya da verıyolar mı

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
askerlilgemiz bittiginde dewam edebilıyoruz diye bılıyorum gönulu olarak eger bu gonulu durumunda ne kadar para alıyoruz ya da verıyolar mı
Bölgeden bölgeye değişiyor riskli bölge ise normale göre biraz daha fazla anlık olarak normal şekilde 23k bir şey alıyor bizim buradakiler

Bölgeden bölgeye değişiyor riskli bölge ise normale göre biraz daha fazla anlık olarak normal şekilde 23k bir şey alıyor bizim buradakiler
Ama askeriyede şöyle bir şey var çarşı izniniz yok Hatay yıkık olduğu için ve askeriye içindeki kantinler vs vergisiz olduğu için dışarıdan yarı fiyatından daha ucuza alıyorsun çoğu şeyi. Bu yüzden para biriktirmek kolay

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
ben gönülü askerlige gfidıyorum askerligimi az daha uzatıyım ::D

Ama askeriyede şöyle bir şey var çarşı izniniz yok Hatay yıkık olduğu için ve askeriye içindeki kantinler vs vergisiz olduğu için dışarıdan yarı fiyatından daha ucuza alıyorsun çoğu şeyi. Bu yüzden para biriktirmek kolay
MİS GİBİ OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
DIŞARIDA İŞ ARAMAKTANSA KENDİ CANIMI VERİRİM DAHA İYİ :blobdance: :blobdance: :blobdance: :blobdance:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,439
Üyeler
156,328
Son üye
herzog
Top Bottom