Neler Yeni

cs2 derece sistemi

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0
selam cs2ye yeni başladım yeni premium aldım. oyunun lobisi hakkında çok bi bilgim yok derece sistemini öğrenmek istiyorum sizden.
ben ne kadar kazanırsam kazanayım profilimde hep 10 maç daha kazan yazıyor, seçkin oyun modu kilitli kısımda ki xp dolduktan sonra mı 10 maç kazanmam gerkiyor
birde dust2 mapinde rütbe var her haritanın rütbesi, ligi farklı mı oluyor. eğer ki her haritanın derecesi farklı olup ayrıyetten profilimdeki derece farklı mı oluyor. diğer forumlara baktım da cok bisey anlayamadım beni aydınlatırsanız cok memnun olurum
000.PNG
00.PNG

Son düzenleme:

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dedim ya kankam ne kadar kazanırsam kazanayım orda hep 10 maç kazan yazıyo

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Furkan SARIGÖL
dedim ya kankam ne kadar kazanırsam kazanayım orda hep 10 maç kazan yazıyo
Her harita için ayrı rank veriyor mesela dustta silver 1 sin diğerlerinde de 10 ar tane kazanman lazım rekabetçi de. Seçkinde oynarsan orada sayı ile rank veriyor.Harita ve site banlıyorsun

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0
Her harita için ayrı rank veriyor mesela dustta silver 1 sin diğerlerinde de 10 ar tane kazanman lazım rekabetçi de. Seçkinde oynarsan orada sayı ile rank veriyor.Harita ve site banlıyorsun
peki normal rekabetçide sayılı rank vermiyosa neye göre artış sağlıyo

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Furkan SARIGÖL
peki normal rekabetçide sayılı rank vermiyosa neye göre artış sağlıyo
Galibiyet ve mağlubiyete göre peşpeşe kazanırsan rank atlarsın sürekli yenilirsen rank düşersin ama onu hesaplayamazsın

bell0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bell0
Galibiyet ve mağlubiyete göre peşpeşe kazanırsan rank atlarsın sürekli yenilirsen rank düşersin ama onu hesaplayamazsın
bi sorum daha olcak seçkin xpsi 3 günde sabah akşam oynamama rağmen %55den %57ye anca çıktı bu biraz zor doluyo sanırım. hızlı xp kasmak için extradan bir şey yapabilir miyim. yapılcak görevlerim var mı varsa nerde yazar göremedim hiç

Top Bottom