Neler Yeni

Kutu faturasız 2.el iPhone alınır mı?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Alınır.

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Hocam çok kararsız kaldım cihaz sırf uygun fiyata diye de hiç bakmamak mantıklı değil. O zaman hep pahalı satanlara bakalım yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam çok kararsız kaldım cihaz sırf uygun fiyata diye de hiç bakmamak mantıklı değil. O zaman hep pahalı satanlara bakalım yani.
Ki zaten fiyatı büyük bir miktarda pazarlık ile bu noktaya çektim.

Tek korkum çalıntı olmasıydı ama çalıntı cihazda da iCloud problem olur bu sebebten anlaşılır ve sorun olmaz diye düşünüyorum.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik

Ki zaten fiyatı büyük bir miktarda pazarlık ile bu noktaya çektim.

Tek korkum çalıntı olmasıydı ama çalıntı cihazda da iCloud problem olur bu sebebten anlaşılır ve sorun olmaz diye düşünüyorum.
İphone 11 alamayacağınız fiyata iphone 12 alabileceğinizi düşünüp bir de sorunsuz olacağını düşünüyorsanız ya hayal görüyorsunuz ya da gerçekten adamın öyle bir nakit ihtiyacı var ki 18 e koyduğu telefonu 14 e düşürüyor çok garip işler ben olsam hiç ama hiç bulaşmam öyle cihazlara daha sonrasında ne adamı bulabilirsin ne de başkasını tamamen sorun sana kalır mı ah vah çekersin.

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
İphone 11 alamayacağınız fiyata iphone 12 alabileceğinizi düşünüp bir de sorunsuz olacağını düşünüyorsanız ya hayal görüyorsunuz ya da gerçekten adamın öyle bir nakit ihtiyacı var ki 18 e koyduğu telefonu 14 e düşürüyor çok garip işler ben olsam hiç ama hiç bulaşmam öyle cihazlara daha sonrasında ne adamı bulabilirsin ne de başkasını tamamen sorun sana kalır mı ah vah çekersin.
Hocam gerçekten 14 e 11 bulamayacağımı mı düşünüyorsun 14 15 normal piyasası o telefonun

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Hocam gerçekten 14 e 11 bulamayacağımı mı düşünüyorsun 14 15 normal piyasası o telefonun
11'in normal piyasası olabilir ama 12'nin olmadığını siz de biliyorsunuz. 14-15 civarında 11 bulursanız da büyük ihtimalle garantisi bitik pil sağlığı 80-85 arasında yıpranmış cihazlar bulursunuz 16-17 ye daha temizleri olur vs. Yine tercih sizin alın deneyin.

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Hocam satış sözlesmesi hazırla cihaz calıntı cıkaraa olay sana kalmaması için
Konuştuk adamla öyle yapacağız. Kimlik fotokopisi altına imei numarasıyla falan satış sözleşmesi imzalayacak

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
15k ya 12 mi olur arkadaş onun altından bir şey çıkar😅
Yarın telefoncuma gösterip detaylı inceledikten sonra cihazı sıfırlayıp sorun çıkmazsa satış sözleşmesiyle alacağım hocam

Top Bottom