Neler Yeni

RX 570 ryzen 5 5500 ile Assassin's Creed odyssey oynanır mı ?

OguzKR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuz Kara
RX 570 ryzen 5 5500 Assassin's Creed odyssey oynatır mı oynatırsa kasar mı

OguzKR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuz Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet oynatır tabi ki bazı ayarlarda kasar ama kısarsan yüksekte oynarsan kasmaz
Daha önce oynamıştım yanlış hatırlamıyorsam Ultra yüksek vardı onları yükseğe alırsam oynatır galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet oynatır tabi ki bazı ayarlarda kasar ama kısarsan yüksekte oynarsan kasmaz
Şimdi depolama alanı da yok Onu indirmek için GTA 5'i sileceğim sence gerek var mı

Hydranoid

80+ Bronze
Daha önce oynamıştım yanlış hatırlamıyorsam Ultra yüksek vardı onları yükseğe alırsam oynatır galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi depolama alanı da yok Onu indirmek için GTA 5'i sileceğim sence gerek var mı
Yani o sana bağlı ben her zaman GTA 5i bilgisayarıma indiririm neredeyse hiç oynamam. Ben de su aralar Originse basladım tekrardan niyeyse Origins Odyssey ve belki Valhallanın dünyası çok tatlı geliyor bana arada bir oynamak lazım

OguzKR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuz Kara
Yani o sana bağlı ben her zaman GTA 5i bilgisayarıma indiririm neredeyse hiç oynamam. Ben de su aralar Originse basladım tekrardan niyeyse Origins Odyssey ve belki Valhallanın dünyası çok tatlı geliyor bana arada bir oynamak lazım
Bana da öyle geliyor da işte yer biraz sıkıntı Bir de işte kaldırıp kaldırmadığını öğrenmem lazım şimdi boşuna indirmeyeyim 110 GB

OguzKR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuz Kara
Ayrıca bir sorun daha var Yeni bir şekilde baştan başlayabilir miyim Çünkü eskiden bir tane oluşturmuştum da XP b u g falan yapmıştım O bayağı karışmıştı

Hydranoid

80+ Bronze
Ayrıca bir sorun daha var Yeni bir şekilde baştan başlayabilir miyim Çünkü eskiden bir tane oluşturmuştum da XP b u g falan yapmıştım O bayağı karışmıştı
Tabi ki bastan baslayabilirsin zaten oyuna her girdiğinde 10 tane falan profil sekmesi oluyor. Sıfırdan baslarsın istiyorsan yine Xp boost yapabilirsin sonralarda :D ama ileride yine bug hile yaparsın bence ***** bir domuz vardı Athenanın kızları mı ne onun görevinde ilk olan değil de sonralarda ortaya çıkan osssurup duran zehirli olan ben oraya geldiğimde dayanamayıp trainer indirmistim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,424
Üyeler
146,713
Son üye
hasnam
Top Bottom