Neler Yeni

Obp puanım düşük iyi sıralama yapabilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
adnan
11.sınıf öğrencisiyim ve 3 senedir dersleri hiç takmadım hep geçim yeter kafasındaydım taki sınav stresi dayanana kadar internette araştırdım ve çoğu kişiyi 80 obplerde çok kötü sıralama yaptıklarını söylüyor benim şuan 3 senenin ortalaması 60 falan ediyor sizce gene de iyi bi yer kazanabilir miyim yoksa başka çare mi bulmam gerek (açık olun acımayın)

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,042
İsim
Lokman Doğan
11.sınıf öğrencisiyim ve 3 senedir dersleri hiç takmadım hep geçim yeter kafasındaydım taki sınav stresi dayanana kadar internette araştırdım ve çoğu kişiyi 80 obplerde çok kötü sıralama yaptıklarını söylüyor benim şuan 3 senenin ortalaması 60 falan ediyor sizce gene de iyi bi yer kazanabilir miyim yoksa başka çare mi bulmam gerek (açık olun acımayın)
obp önemli de senin hedef ney ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıralama olarak hedefin

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ne kadar iyi ona bağlı. Mesela sayısal ilk 1000 yapacağım dersen sınavdan müthiş alsan bile çok fena geri atar.

Ama sayısal ilk 50K-100K civarlarını hedefleyen biri fazladan 1-2 soru yapsa o açığı kapatır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Obp olmadan sınavda iyi yapmaya yönelik hareket edebilirsin gene iyi yerlere gelirsin ama hayvan gibi çalışman lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
adnan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
obp önemli de senin hedef ney ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıralama olarak hedefin
Öyle derece yapacak kadar yüksek sıralama düşünmüyorum 50k-100k arası bu aralar düşünüyorum pek fazlada bilgim yok bu sıralara iyi yerler gelir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Öyle derece yapacak kadar yüksek sıralama düşünmüyorum 50k-100k arası bu aralar düşünüyorum pek fazlada bilgim yok bu sıralara iyi yerler gelir mi
Bu sıralar hayli hayli yapılacak sıralar ama gene iyi şekilde çalışmanı gerektirir.

Top Bottom