Neler Yeni

Telefon güç tuşuna japon döküldü napıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
Arkadaşlar telefonumun arka kapağı çıkmıştı ve arkadaşımla konulurken japonla yapıştır diye dahice bi fikir verdi ve japon güç tuşunun arkasına aktı tuşu çıkardım anahtar deyince bi kısım var oraya denk gelince açılıp kapanıyor napabilirim yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Görkem
Arkadaşlar telefonumun arka kapağı çıkmıştı ve arkadaşımla konulurken japonla yapıştır diye dahice bi fikir verdi ve japon güç tuşunun arkasına aktı tuşu çıkardım anahtar deyince bi kısım var oraya denk gelince açılıp kapanıyor napabilirim yardım edin
asetonla sil

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,630
İsim
Mehmet Aslan
o çok dahi arkadaşına ver tamir ettirsin :kekw:

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Hocam servise götür bence yapmak isterken daha da kötü hale gelebilir

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Aseton sıkılmaz iletken. !
İzopropil alkol ve Falcon 530 gibi kontak spray'ler yapıştırıcılarda da etkilidir ve elektronikte kullanılması hasebiyle iletken değildir. Falcon 530 her elektronik komponent temizliğinde kullanılabilir öneririm. Yani bir uhu çıkarmak için 150tl niye bayılayım diye ðüşünme çok lazım oluyor başka şeyler için de.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,976
Üyeler
154,162
Son üye
felina0
Top Bottom